reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

daj mi te mole, wybije je :-D najbardziej boli mnie, ze tesciowa po mnie jedzie, ze to nic, ze wymiotuje i mam nerwice, mam to znosic i pracować, ale jej swoje powiedziałam ,Tomek tez ja opierniczyl
 
reklama
weź się teściową nie przejmuj, one lubią sobie pogadać...znam z autopsji...ważne, że masz chłopa po swojej stronie :)
leczysz się na tą nerwicę? Nie wiem czy coś Ci to pomoże, ale jak mi wyszła niedoczynność tarczycy w ciąży, zajawiłam, się naturalnymi sposobami leczenia, zaczęłam czytać książkę Jerzego Zięby... jest też taka babka Jadwiga Kempisty ona sprzedaje pomysł na jogurty, które regulują różne rzeczy... weź popatrz na necie a nóż może coś będzie na Twoją przypadłość
 
Lux madra decyzja ty ostrzegalas nie posluchali to niech radza sobie sami ty sobie odpocznij bo z nerwica nie ma zartow poogladaj sobie tv ogarnij chaupe i blogie lenistwo☺☺
 
hej sporo mnie tu nie było,brak weny siły itp.....więc tak w ciąży jestem dalej...zagrożona mocno....plus problemy wiec kumulacja zajebista.jade na hydrokzyzynie ( uspokajające ) bo nie dam rady inaczej funkcjonować.życie mi się posypało w ciagu kilku dni.jak trochę nazbieram sił to w skrócie wam opowiem,teraz sama myśl i ryk.........nie doczytam was pewnie,nie dam rady.pozdrawiam
 
reklama
Do góry