reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Luxi...dobrze słyszeć, że nie jestem sama :-D
Nusia, ale jesteś torpeda, ja w pracy do 13, a w domciu czeka na mnie taka banderoza, że nawet mi się tam nie chce wracać :-p
podejrzewam że jak wrócę z roboty to na nowo będzie w domu sajgon bo mój mąż niestety należy do osób lubiących nieład
Sikulinda ja nie mam epy na nic dzis, ale mam juz zaszykowany obiadek, juz cos za mna :-)
obiad najważniejszy dla chłopa a sprzątanie może poczekać:-)
 
ja też na raty, gdzie skończę, to zaraz z powrotem syf się tam robi...."sam" oczywiście :D...mój to palcem nie kiwnie nawet po prostu lubi życie w nieładzie :D mega mamy o to wojny :D
 
A ja trochę ogarnęłam łazienkę odkurzylam komary bo nawlazilo ich sporo w nocy, umylam podłoge w kuchni i idę do pracy :/ wczoraj nie miałam natchnienia może dziś coś popisze. Nikogo nie będzie to może się nie będę rozpraszać. A wieczorem idę na imprezę z okazji 25 lecia ślubu znajomych a wcześniej do kościoła na 18 w ich intencji bo pewnie więcej gości po za rodzina się nie wybierze a tak może im będzie przyjemniej. Oczywiście mąż wyjechał to idę sama.
 
reklama
Do góry