reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dzidzię 2014/2015, problemy - wymiana doświadczeń:)

Tak moja pani doktor wspomniala o laparoskopi, jednak chce zrobić dodatkowe badania - jade do niej pod koniec marca wtedy sie pewnie dowiem wiecej w tym temacie.

A wy z jakich miast jestescie?
 
reklama
Tak moja pani doktor wspomniala o laparoskopi, jednak chce zrobić dodatkowe badania - jade do niej pod koniec marca wtedy sie pewnie dowiem wiecej w tym temacie.

A wy z jakich miast jestescie?
A wiesz moze jakie badania? Bo ja mam wizyte u ginekologa w szpitalu w maju i wtedy sie umawiamy na laparo.... ja mialam badane hormony przez mojego GP i wsomie tyle... wszystko w normie a okres pojawia sie jak mu wygodnie :p
Jakbys wiedziała jakie to moze bym podsuneła je mojemu GP...moze by zrobił

Ja mieszkam w Irlandii w Sligo :)
 
olapoducha również witam!
dziękuje, naprawdę nic przyjemnego i napewno nikomu tego nie życzę.. :-(
również trzymam kciuki za dwie kreseczki, uda się każdej z nas, nie ma innej opcji. ;-) a co do doboru lekarza, to się zgadzam w 100 %.
 
Teraz bede miala doustny test obciazenia glukozą. To badania w kierunku cukrzycy-kobiety z pco maja zwiekszone ryzyko wystapienia tej choroby.

Po wizycie bede wiedziała pewnie jaki dalej krok podejmujemy.
U mnie okres znowu zanikł, mam go kilka razy w roku. Mozna powiedziec , ze jestem książkowym przykladem tego schorzenia.
Dobre chociaż to, że moj M wyniki nasienia dobre:)

Ja mieszkam w Dortmundzie/Niemcy.
 
Witaj małaMii jesteśmy w tym samym wieku :-D Ja też myślałam że odstawie antykoncepcje (nuvaring) 3 lata stosowałam, i bez problemu zajdę w ciążę, a tu zupełnie na odwrót. Niestety nie wiem nic na temat poradni w Poznaniu, wiem że pod Warszawą w Piasecznie jest klinika leczenia niepłodności novum, na tlc był program o invitro właśnie w tej klinice.

Ja się zaczełam zastanawiać jak mam godzić monitoringi z pracą, mój pracodawca mówi że za często się zwalniam i latam po lekarzach… :/ są to raptem dwa dni w miesiącu kiedy chcę przyjść 2 godziny później do pracy. Powiem wam że już czasem mam dosyć wszystkiego :/ może rzeczywiście za często chodzę do lekarzy, bo jeszcze mam inne schorzenia, ale czy to moja wina… chyba mam już pomału depresję, nic mi się nie udaje, jestem jakaś beznadziejna, ehh :no:
Jutro akurat idę na monitoring, zapytam o badania nasienia dla męża.
Pozdrawiam Was wszystkie :)
 
Oluchapoducha wiem co czujesz. Ja tez wiecznie po lekarzach chodze bo tez mam inne problemy. A odkad zaczelismy starania to na ginekologii w szpitalu lezalam tyle razy ze mnie pielegniarki na ulicy poznaja i zawsze pytaja jak sie czuje i doradzaja. Az mi glupio i wstyd czasem. Ale to sa zlote kobiety.
Tez juz o depresje zachaczam bo ile mozna?? Po jakims czasie wszystkiego sie odechciewa :(
 
Ja troche odpuściłam , tzn jak nie wiedziałam co mi jest to wierzyłam z miesiàca na miesiąc ze moze tym razem sie udalo jednak jak juz wiem, wyzbyłam siè złudzeń ( Moja gin mi powiedziała , ze niestety przy takich wynikach bez leczenia są małe szanse zeby się udało) .Czasami po wizycie jest mi tak strasznie przykro wtedy mam chwile slabosci.

Jednak w codziennym zyciu staram się trzymac fason i nie zalamywac , bo to i tak nic nie daje.

Teraz mamy jeszcze siebie dziewczyny z czego sie cieszè, gdyz tutaj niestety nie mam nikogo kto znałby problem nieplodności z "autopsji".
A tu na forum mozemy podzielić się doświadczeniami , poradami .
Bedzie dobrze-w koncu i nam sie uda:)
 
reklama
Do góry