reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Ja dziś nie wytrzymałam i 4dni przed @ zrobiłam test-oczywiscie negatywny. Chyba sobie tą ciszę uroilam. Chociaż mam do Was dziewczyny pytanie bo nie pamiętam jak miałam w pierwszej ciąży.od kilku dni mam straszną ilość śluzu, jak przy dniach płodnych.czy to taki objaw przed @ czy może jednak powtórzyć test jak @ nie przyjdzie.?
 
reklama
Ja dziś nie wytrzymałam i 4dni przed @ zrobiłam test-oczywiscie negatywny. Chyba sobie tą ciszę uroilam. Chociaż mam do Was dziewczyny pytanie bo nie pamiętam jak miałam w pierwszej ciąży.od kilku dni mam straszną ilość śluzu, jak przy dniach płodnych.czy to taki objaw przed @ czy może jednak powtórzyć test jak @ nie przyjdzie.?
Ja mam wstępnie potwierdzoną ciąże podczas badania ginekologicznego plus pozytywny test (słaba kreseczka ale widoczna) i nie miałam więcej śluzu, natomiast zrobiła mi się super lekka ale infekcja intymna... czekają mnie 2 tygodnie bezpiecznej dla ciąży kuracji a potem odrazu usg i zobaczymy co dalej :)

Czytalam jakiś czas temu artykuł i tam było, ze jeśli przed @ rodzaj i ilość śluzu się różni niż bywało przy wczesńiejszych cyklach to może to być ciąża, a urojonej ciąży bardzo ciężko jest się nabawić, zwykle chorują kobiety które przez lata walczą z nieplodnością, skoro chcesz to sprawdzić a nie tupiesz nogą na testy, gina i betę to nie masz urojonej :) zrob test za te 4 dni a najlepiej 5, dzień po spodziewanej @ jak nie przyjdzie. Trzymam kciuki :)
 
Hej! Zupełnie jakbym czytała o sobie :D z tym, ze moja ma prawie 5 lat :D nam się chyba udało przy obecnym, drugim cyklu starań, małpa jutro ale kreseczka już jest i strasznie kłują mnie jajniki od czasu do czasu no i ogólnie nie jestem sobą 😅😅 powodzenia, trzymam mocno kciuki, a to mój dzisiejszy test 🙈🙈

Gratuluję i życzę nudnej, zdrowej ciąży. 😀👍
 
Dziękuje <3 no narazie mam wieści takie, ze gine podczas badania potwierdziła ciąże, ale mam tez mała infekcje i globulki dostałam, mam nadzieje, ze nie zaszkodzi zarodkowi i będzie rósł zdrowo
A który to tydzień ? Bądź dobrej myśli to będzie ciekawie wszystko wporządku. To kolejna dzidzia?czy 1?
 
A który to tydzień ? Bądź dobrej myśli to będzie ciekawie wszystko wporządku. To kolejna dzidzia?czy 1?
Tydzień 4, tak pokazuje aplikacja, no staram się być dobrej myśli bo chociaz staraliśmy się krutko to o drugim dziecku marzyłam już dobre pare lat, musiałam poczekać na męża jak się zdecyduje... 😅 to będzie drugie dziecko :) córa niedługo skończy 5 lat wiec szykuje się nam dumna starsza siostra :D
 
Mam pytanko, czy mamy jakąś ogólną grupę ciążową? Bo tu trochę mi głupio pisać o tym jak się czuje jak już jestem zakreskowana wśród dziewczyn które wciąż się starają 😅
 
reklama
Do góry