reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Hej dziewczyny. Jestem pierwszy raz na tym forum. Może to miejsce dla mnie. Tak krótko o sobie mam 28 lat od września szczęśliwa mężatka choruje na RZS i długo brałam leki przy których nie wolno mi było zajść w ciążę teraz na szczęście ten lek mam odatawiony i dostałam leczenie biologiczne gdzie zastrzyk biorę co dwa tygodnie CIMZIA jedyny przy którym można być w ciąży do tego codziennie kwas foliowy, 4mg sterydu i sulfa od października staramy się o dzidziusia ale za każdym razem nici, cykl niestety przez leki nieregularny raz 25 dni innym razem 33 szału można dostać. Wczoraj niby @ powinna przyjść alejeszcze nie przyszła. nadzieji sobie nie robię. Brzuch od paru dni boli, apetyt większy więc pewnie niedługo będzie :/ Miłego wieczoru wszystkim
emoji3526.png
 
Hej dziewczyny. Jestem pierwszy raz na tym forum. Może to miejsce dla mnie. Tak krótko o sobie mam 28 lat od września szczęśliwa mężatka choruje na RZS i długo brałam leki przy których nie wolno mi było zajść w ciążę teraz na szczęście ten lek mam odatawiony i dostałam leczenie biologiczne gdzie zastrzyk biorę co dwa tygodnie CIMZIA jedyny przy którym można być w ciąży do tego codziennie kwas foliowy, 4mg sterydu i sulfa od października staramy się o dzidziusia ale za każdym razem nici, cykl niestety przez leki nieregularny raz 25 dni innym razem 33 szału można dostać. Wczoraj niby @ powinna przyjść alejeszcze nie przyszła. nadzieji sobie nie robię. Brzuch od paru dni boli, apetyt większy więc pewnie niedługo będzie :/ Miłego wieczoru wszystkim
emoji3526.png

Witaj,
Dziewczyny z tego wątku przeniosły się na zamknięte forum.

Polecam wątek Starania 2018 2019! Fajna ekipa i dużo wsparcia.

Ja tez się staram z mężem od końca 2017 ale narazie mieć nie wychodzi. Jestem po zastrzyku z ovitrelle i czekam spokojnie na rezultaty. Okres mam dostać 15-16 styczeń wiec już mało czekania zostało. Oczywiście doszukuje się jakiś symptomów jak każda staraczka [emoji13]
Nadzieja umiera ostatnia!!
Życzę powodzenia i obyś ujrzała czym prędzej upragnione II kreski [emoji1373]
 
reklama
Do góry