reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Ja dzisiaj test robiłam, niestety nie wytrzymałam, no może coś tam było jakby czlowiek sie wpatrzyl. Zrobiłam test bo moja szyjka mnie zastanowila, przy badaniu dzisiaj tak mialam ciezkawo.
 
Ja dzisiaj test robiłam, niestety nie wytrzymałam, no może coś tam było jakby czlowiek sie wpatrzyl. Zrobiłam test bo moja szyjka mnie zastanowila, przy badaniu dzisiaj tak mialam ciezkawo.
A ja biorę na luz jak nie to nie zjadlam ogromna porcję lodów cytrynowo pomarańczowych i idę się pobawić z dzieciakami☺ teraz czekam do wtorku jak nie będzie małpy zrobię test
 
Hej dziewczyny :)
Chętnie do was dołączę z tym, że my starania zaczynamy już od teraz. Miałam być mamą styczniową 2018, ale się nie udało. Ciąża się nie rozwijała. Teraz właśnie mam krwawienia i po zakończeniu zaczynamy starania. Przyjmiecie mnie do swojego grona? Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry