reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

Chce_byc_mama_wielu

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Październik 2019
Postów
4 342
Hej ;) pomyślałam, że może są mamy co chcą się starać o rodzeństwo dla swoich pociech, kolejne dzieci,a być może niektóre karmią piersią. Jeśli tak to zapraszam 🤗
Jeśli jest gdzieś taki wątek, to proszę podlinkujcie.
 
reklama
O to ja się dołączę. Moja sytuacja wygląda tak, syn ma 9 miesięcy i zdecydowaliśmy starać się o rodzeństwo dla niego. Karmie piersią i Młody ma rozszerzaną dietę. Nie miałam miesiączki od porodu, ale mogło to też być spowodowane tym, że brałam tabletki jednoskładnikowe antykoncepcyjne, które odstawiłam 2 tyg. temu. Do swojej lekarki mam termin dopiero na koniec kwietnia, więc dopiero wtedy powie, czy wgl coś się obudziło w jajnikach, czy jest szansa na owulacje.. No cóż zobaczymy, teraz na luzie działamy, chociaż powiem szczerze, że tylko odliczam kiedy byłoby sens zrobić jakikolwiek test 🤦‍♀️😂🙉
 
O to ja się dołączę. Moja sytuacja wygląda tak, syn ma 9 miesięcy i zdecydowaliśmy starać się o rodzeństwo dla niego. Karmie piersią i Młody ma rozszerzaną dietę. Nie miałam miesiączki od porodu, ale mogło to też być spowodowane tym, że brałam tabletki jednoskładnikowe antykoncepcyjne, które odstawiłam 2 tyg. temu. Do swojej lekarki mam termin dopiero na koniec kwietnia, więc dopiero wtedy powie, czy wgl coś się obudziło w jajnikach, czy jest szansa na owulacje.. No cóż zobaczymy, teraz na luzie działamy, chociaż powiem szczerze, że tylko odliczam kiedy byłoby sens zrobić jakikolwiek test 🤦‍♀️😂🙉
Hej, miło mi🤗 a to jak brałaś tabletki to dlatego nie miałaś okresu, dobrze zrozumiałam. Organizm musi dojść do siebie po tabsach. Ja coś czuję, że dopóki karmię to nie uda się, ale zobaczymy. Też mam synka☺️
 
Hej, miło mi🤗 a to jak brałaś tabletki to dlatego nie miałaś okresu, dobrze zrozumiałam. Organizm musi dojść do siebie po tabsach. Ja coś czuję, że dopóki karmię to nie uda się, ale zobaczymy. Też mam synka☺️
Ja też jakoś tak sceptycznie podchodzę, że się uda, no ale zobaczymy, fajnie, że można się tu wspierać 😊a ile synek ma? Od dawna się staracie? ❤️
 
Ja Z drugim dzieciekiem staralam sie 6 MC przy kp i nic ... Tylko odstawilam corke od piersi, ciaza. Ale juz przy trzecim dziecku wizyta kontrola u gin 4 MC po' porodzie, w starszym wieku 🤣 i przy kp slysze, ze piekna owulacja w toku ... Takze , roznie bywa. Mozliwe napewno ☺️ ale moze byc problematyczne przez kp tez.
 
Długo się starałaś? Miałas regularne cykle? 😊
Wtedy się nie starałam, to był złoty strzał 😂😂😂
Miesiąc później byłam w ciężkim szoku. Po 20 m- cach od porodu dostałam 🐵, cykle miałam co 28 dni.
Tylko jest jedno, ale z niewiadomych przyczyn nie udało się utrzymać ciąży, poroniłam w 10 TC.
 
reklama
Do góry