reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze maleństwo lato 2015

No wiem właśnie. Mój też mi tak kazał i dlatego jestem zapisana na listopad ;)
Ale głupie myśli po głowie się plataja np. Dlaczego jeszcze nie jestem w ciąży? :) no cóż poradzę.
 
reklama
Misia ja mam to samo. Ciągle mam gdzieś tam z tyłu głowy że coś jest nie tak, ale to przez to, że mam koleżankę która ma dwójkę i zaszła dwa razy za pierwszym razem, a ja jeszcze nie... Byłam pewna że się uda.
 
Just rozumiem Cię doskonale. Wczoraj żona kuzyna dzwoniła ze była na pierwszej wizycie 6t4d i juz widziała serduszko a ostatnia @ dostalysmy razem. I tez jej wyszlo za pierwszym podejściem mało tego za jednym razem bo się później z mężem poklocila. Ech a my tak ciężko w płodne pracujemy ;) no dobra w nie płodne tez.
Idę na silke dziś triceps, biceps i bieganko.
 
Misia jasne ze nie zaszkodzi pojsc. Ja przed staraniami bylam u gina, porobilam wszystkie badania i dopiero zaczelam starania jak bylam pewna ze jestem calkiem zdrowa :)
 
Ahaa no to rzeczywiscie za wczesnie. Jesli masz regularne okresy to raczej on ci nic nowego nie powie :) Moze sprobuj w tym miesiacu z testami owulacyjnymi? Ja zawsze myslalam ze mam owu w 15 dc a sie okazalo ze mialam w 12 ostatnio :) Moze nie trafiliscie na ovu po prostu.
 
reklama
No widzisz, wszystko u cb w porzadku, nie ma potrzeby leciec do gina a szczegolnie do prywatnego :) Po prostu cos tam nie zaskoczylo. Sex codziennie tez nie jest dobry na nasienie. Robi sie ono coraz slabsze. Ja juz sie tak nauczylam przez te miesiace ze nawet widze to golym okiem, ze po kilku dniach z rzedu sperma jest rozrzedzona i przezroczysta :)
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
779 tys
Do góry