reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze maleństwo lato 2015

cześć dziewczyny !
byłam dziś na becie ...wyjechałam przed 9 i niedawno wróciłam:/
no a wczoraj cały dzień m nie ciągało na wymioty- nawet 3 razy byłam nad kibelkiem, ale nie miałam zabardzo czym wymiotować:/
wyniki z krwi mają być po 15, wiec wam napisze co i jak i będziemy interpretować :)

super ze można je sprawdzić przez neta bo inaczej to dopiero jutro bym wiedziała...
 
reklama
Kropeczko, ja właśnie idę sprawdzić wyniki moich badań. Bo nie dość, że tyle czekałam, to do ręki też nie dostanę. Dopiero na wizycie we środę. Dam znać jak je odbiorę :)
 
U mnie sytuacja przedstawia się następująco (22dc):
LH: 12,8
FSH 4,7
PGN: 8,03
PRL: 15,00
stosunek LH:FSH=2,72
Nawet nie łudzę się, że z takim progesteronem i w ogóle z takimi wynikami mogłam lub mogłabym zajść w ciążę bez wspomagania. Czekamy więc na @ i stymulację, bo bez tego się nie da. Nie ma owu, nie ma ciąży... Jak widać trzeba zejść na ziemię i przestać być optymistką...
 
PanaKotka lecz się i bądź dalej nasza dobra dusza. Zupełnie się nie znam na tych wynikach wiec nawet nie wiem co jest nie tak ale brań cie panie się nie poddawaj.
 
Kotka nie jest tak zle. W widelkach się miescisz z tego co wiem. Wiele kobiet przecież się wspomaga, tak naprawdę coraz mniej kobiet ma dobry poziom swoich hormonów przez to co jest w żywności. Nie przejmuj się. Ze stymulacja na pewno uda Ci się szybko zajsc
 
Oj Misiu, gdzież ja bym mogła się poddać? JA?! Ja tylko muszę przestać wierzyć w cuda i gruszki na wierzbie... Fakty są takie, że nie zajdę w ciążę naturalnie bez wspomagania (a nawet gdyby się zdarzyło, to u mnie ciąża nie utrzyma się do terminu @ nawet). Także mam clo, pregnyl i lutkę od następnego cyklu. Oby wredna @ się tylko nie spóźniła.
 
reklama

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
786 tys
Do góry