reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze maleństwo lato 2015

reklama
Super kropeczka gratuluję kochana :) nie szukaj głupich norm bo tylko się zestresujesz. 20 tys to super wynik :) zapisuj się do lekarza i ciesz swoim szczęściem :) powtórz sobie jutro lub w poniedziałek bete :)
 
Tak. Wszystko w porządeczku najlepszym kochana :) Ale nie patrz na normy tylko jak będzie wzrastać. Super wieści :) ciesze się bardzo :*
 
Ah no tak dziś robiłaś prawda? To w poniedziałek akurat :) pochwal się później jak mąż zareagował :) oczywiście jak będziesz miała okazję ;) dziewczyny tu czekają na fluidki :)
 
Kropeczko, jak cudownie! Przepiękny wynik niepozostawiający cienia wątpliwości. Powtórz betę, choć myślę, że to zwykła formalność :)
Bardzo cieszę się Twoim szczęściem i łapię fluidki :) Rozsiewaj je na wątku hurtowo, bo bardzo ich potrzebujemy! :)
 
reklama
Kropeczko, gratuluję!
Ja właśnie się strasznie zestresowałam. Nie wiem co mam robić, najchętniej zadzwoniłabym do gina, ale już ostatnio dzwoniłam do niego z pretensją, że mi powiedział, że niedługo powinnam dostać okres, a mija tydzień i go nie ma! Masakra, weźmie mnie za wariatkę :(
Ale stresuje mnie ten śluz.. Nie wiem czy kiedykolwiek taki miałyście, jest śnieżnobiały, w ogóle nie rozciągliwy, wygląda zupełnie jak krem do rąk. W tym monecie używam Dave, jest trochę rzadszy od standardowych i tak właśnie to cholerstwo wygląda.
Co to jest, co to znaczy. Błagam :(
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
786 tys
Do góry