reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze maleństwo lato 2015

No to na pewno brzuch nie boli cię na małpę. Ale radzę ci nie wsłuchiwać się w ten ból, znaczy no nie nakręcać się ;)
Ja to nawet brzuch oglądałam bo mi urósł, ale okazało się, że to zaparcie rozwiązane czymś przeciwnym ;p.
W ogóle jedna dziewczyna napisała, w wątku z pierwszymi objawami ciąży, że jej objawem była s.ra.czka xD Miała ją przez 5 dni i jej mąż kazał zrobić test i pozytywny ;). Także co organizm to inne objawy ;)
 
reklama
hej kochane :)
byłam wczoraj u lekarza u mnie w miasteczku, ale gabinet nie ma usg, więc w sumie nic się nie dowiedziałam, dostałam tylko skierowanie na wyniki i właśnie na usg. zadzwoniłam do pana który ma umowe z moją przychodnią i okazało się że usg zrobi mi dopiero 5 pazdziernika, bo wg mojej lekarz jest to 7-8 tydz ciązy- badanie ginekologiczne to jej niby powiedziało !
i powiem wam że jestem zażenowana tą sytuacja! USG 5 PAZDZIERNIKA- jakieś żarty chyba!!!!!!!!!!

zdecydowałam się iść prywatnie i ciążę też prowadzić prywatnie- dziś dzwoniłam do lekarza, ale kazał zadzwonić jutro po 15 i wtedy się umówimy

i wiecie co wam powiem.....nasza służba zdrowia jest do bani! wcześniej chciałam się na nfz umówić do innych lekarzy, to od 3 dostałam odmowę, bo mają wystarczająco ciężarnych, a inni proponowali wizyty kolo pazdziernika !!!!!
I D I O T Y Z M !!

szok normalnie !
 
Ojej kropeczka to nie widziałaś jeszcze swojej kropeczki? :(
Idiotyzm, Nie martw się, kobiecie w ciąźy się nie odmawia więc... ;>
Dużó osób prowadzi ciążę prywatnie i oprócz tego jeszcze na nfz, częściej widzą kruszynke ;p
 
Kropeczka masz rację nie czekaj aż ktoś Cię z łaską przyjmie. Idz prywatnie tam częściej człowieka traktują jak człowieka. Ja na nfz chodzę tylko do rodzinnego bo wiem ze do specjalisty nie ma najmniejszego sensu. Ostatnio przesłano mi wiadomość ze w przychodni przyjęli nowego gina wiec czym prędzej się zapisałam wizyta 19wrzesien wiec super szybko. Ale zastanowiło mnie to więc poczytałam opinie o nim i... Czym prędzej zrezygnowałam z przyjemności bycia na chociaż jednej wizycie u tego "lekarza". a do takich do których bym poszla mniej lub bardziej chętnie nie ma numerkow juz DO KOŃCA ROKU. I że przyjmują ciężarne tylko z POTWIERDZONA CIAZA. Tylko gdzie niby bym miała ja potwierdzić? U szamana w Afryce? Więc tak czy inaczej trzeba iść gdzieś prywatnie. Paranoja...
 
Straszne to jest :( Nie dziwne ze araby nie chca do nas tylko do Niemiec :)

Julka ale chociaz przez chwile to przezylas :) Ja lubie miec przyjemne sny bo sobie moge doswiasczyc rzeczy ktore moze mnie w normalnym zyciu nie spotkaja :)

Milego dnia dziewczynki :*
 
sen był cudowny ;-) aż się nie chciałam budzić.. 3-4 dni do okresu. tak wskazuje kalendarzyk ;-) 9 dzień wyższej temperatury i 12 dzien po owu. czekam..
 
Julka mocno trzymam kciuki! :)

Kurcze zazdroszcze wam tych objawow :) U mnie nic a nic :( Miesiac jak kazdy inny :( Juz czasami tak sobie mysle ze co ja glupia mam nadzieje, to by bylo zbyt piekne zeby moglo byc prawdziwe... Spotkalam milosc swojego zycia i jeszcze mielibysmy stworzyc malego czlowieczka podobnego do nas... To chyba za duzo szczescia na taka przecietna osobe jak ja... Czym bym miala sobie na to zasluzyc ehh
 
reklama

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
786 tys
Do góry