reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze maleństwo lato 2015

reklama
No to dziwne to wynik powinien juz wyjść. A nie stresowałaś sie ostatnio czymś? A co w ogóle ze śluzem ? Bo na każdym forum jest napisane co innego
 
No właśnie nagoniłam sobie dużo stresu przez te starania i myślę, że przez to to opóźnienie. Sluzu to ja mam hoho, biały, bezwonny, płynny, ale dziwne że mnie piersi nie bolą, zawsze bolały przed @. No nic, poczekam do piątku, to będzie tydzień po terminie spodziewanej i jak nie dostane do tego czasu pójdę na betę.
 
No wlasnie na innych forach czytałam Apropo śluzu że inne dziewczyny po zapłodnieniu miały taki jak opisujesz a inne że taki to jest przed @. Ja tez mam tyle tego śluzu że mam cały czas uczucie jakby ze mnie płynęło.
 
Oleczka, ze śluzem to jest różnie u różnych kobiet. W teorii powinien być gęsty, kremowy, biały. Ważniejsza jest temperatura, która 3dni po terminie @ nadal musi być wysoka i umiejscowienie szyjki, ktora powinna być twarda, wysoko i zamknięta.
Wyedukowałam się bo pierwszy raz mierzę temperaturę, bdam szyjkę i śluz :)
 
reklama
just, ja teraz też jej nie sięgam :/ muszę prawie akrobatyczne pozy przybierać aby pomacać cz jest otwarta czy nie... i tak tylko ledwie ją mogę musnąć
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
785 tys
Do góry