reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

NADZIEJA nie ma co sie smutac,@ przyszła,nowy cykl zaczynamy;-) temp sie mierzy bez wstawania,o tej samej godz,w tym samym miejscu,tym samym termometrem;-)

BUBLE mocno zaciskam &&&&

JUSTAR tez trzymam &&&

KAS ja tez pierwszy cykl z wiesiołem i juz wczoraj miałąm glutka,byłam w szoku;-)

MONARTI mi szwagierka kupiła taki wiesioł bardzo tani
Apteo Wiesiołek, 60 kapsułek - Na cholesterol - Serce, krążenie
 
reklama
MONARTI mi szwagierka kupiła taki wiesioł bardzo tani [URL="http://www.wirtualnaapteka.pl/index.php/serce-kr/na-cholesterol/apteo-wiesiolek-kwasy-omega-cholesterol-pms-menopauza-cisnienie.html" pisze:
Apteo Wiesiołek, 60 kapsułek - Na cholesterol - Serce, krążenie[/URL]


kochana ja oeparol mam tańszy :) mam swoją prywatną rodzinna farmaceutkę :)
 
O widzisz;-) ja tez mam kolezanke w aptece i tez bym miala rabat ale nie chce zeby ktos wiedzial ze sie staram;-)
Justar gdzie w LBN do gina chodzisz? jak mozna wiedziec;-)
 
magnez też domówiłam bo mi się kończy :) dzisiaj wszystko powinnam już mieć :) jaki bierzecie magnez?ja magnefar b6 :) jest tam chyba z 100 tabletek :):-):-)
 
Monarti ja tez opearol biore a man=gnez to magne b6 trochę drogi ale to lek nie suplement:) a ja mg muszę brać ze względu na czeste niedobory
 
Nadzieja przykro mi kochana, miałam nadzieję, że Ci się w tym cyklu uda:( <przytulam>. Chociaż ja też coś czuję, że nic z tego. dzisiaj mnie obudziła aplikacja "Mój kalendarz" w telefonie informacją, że za dwa dni dostanę @:p

Blueberrry według kalendarzyka w telefonie termin @ mam na 17.01, a według ovufriend na 18.01. testować chcę w niedziele 19.01, oczywiście jeżeli @ nie przyjdzie:))
 
Bublesgirl - trzymam kciuki:-) ją też używam tej aplikacji w telefonim:-)bardzo fajna i pomocna :-)

Zaraz pracę kończę jupi:-)
 
reklama
Hej

Juz wrocilam.Humor mi powrocil i jestem na nowo.

BARDZO PROSZE O WPISANIE MI NA LISCIE NOWEGO TERMONU @ NA 08.02.2014 .

Bo w tym czasie sie spodziewam kolejnej @.

NADZIEJA- przykro mi,ze Ci sie nie udalo.Ale trzymam kciuki za nastepny cykl.

DOMKA-nie poznalam Cie przez ten nowy avatarek:-D

BUBBLES-a moze jednak sie uda ,trzymam kciuki,za Twoje II.
 
Do góry