reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Olushia gratulacje! Spokojnej i nudnej ciazy :)
Kasia na swieta dostal.
Jeju ale mnie piersi bola. Wczoraj bolal mnie brzuch jak na @ ale mam srodek cyklu a sluzu na plodne nie mam.
 
reklama
KasiaJ82 - To ja Ci wywróżę, że w końcu się uda :)
Jeszcze Sama w to nie wierze w tym tygodniu muszę się umówić do gina aby mieć już pewność przed świętami... :):)
Fantastyczny prezent dla męza na urodziny i na świeta dla rodzicow :p
Oby było wszystko w porządku.. jestem trochę przerażona. Może jutro jeszcze skocze na badania krwi, hmm..
 
Olushia noo z takim bociankiem w avatarze musiało się udać:-D:-D I może wywróżysz bo kurczę bardzo już chcę.. i córcia też:-)
Bella kiedy testujesz?? obserwuję Twój wykres i no no no..;-)
 
Olushia gratulacje ;p wiedziałam ;) no to jak będziesz gotowa by Cię przepisać na listę z II kreseczkami to pisz tu lub na moje pw jakby mnie nie było ;)

Jussastar napisała prośbę o przeniesienie do poczekalni i na razie odpuszcza forum

Wracaj szybko do nas;)
 
Hej poniedziałkowo, u nas pogoda się zrypała... raz pada, raz swieci słonce... a miałam myć okna...;/
łeb mi dziś pęka i trochę bardzo rwie brzuszek dołem... mam nadzieje ze wszystko w porządku jak nie przestanie do 15 az małż wróci to zbieram sie do szpitala.

Miłego Dnia!

Olushia Gratki!!!!:D
 
reklama
Olushia GRATULACJE!:)) Spokojnych 8 miesięcy i bezobjawowej ciąży:))

Ale fart, że zawsze jak do was zaglądam to są jakieś II:-D

Wszystkim starającym i czekającym na staranka życzę upragnionej ciąży:tak:
Zaglądnij jutro, może przyniesiesz mi szczęście, choc chyba nic tego nie będzie, nawet nie wiem czy jest sens jutro testowac
KasiaJ myslę, że się nie udało, dziś czuję się okropnie, przez ostatnie dwa dni była cisza, nic nie bolało, a dziś piersi po prostu płoną, w pracy bolała głowa, i ból brzucha jak na@ także myślę, że to kwestia czasu, niestety:-(
 
Do góry