reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
No raczej tyle testow nie na obcji bys felernych. Heh
Ale w razie co staraj sue zbyt jeszcze nie cieszyc bedziesz miala duzo czasu na radosci kochanie:-) ja niestety nie wien czy test ciazowy moze byc pozytywby z jakiegos innego powodu. :-(
 
Katka a załatwiłabyś lekarza na dziś czy jutro, bo jakby cie umówili to może się umów, chociaż z drugiej strony jakby to była wczesna ciąża to też nie wiadomo czy już jest widoczna. Cos jest na rzeczy i też byłabym cała w nerwach z tej nie wiedzy, sama nie wiem co ci doradzic.
 
Katka spokojnie. Ja juz pisałam ze w pierwszym cyklu tak sie nastawiłm ze miałam objawy iscie ciążowe,mdłosci i wszystko nie chc emi sie wypisywac. Zapisz sie na spokojnie do dzina. Albo wez od meza kase i powiec ze chcesz sie przebadac. Dziewczyno zeschizujesz nam tu.

O ja se przypomniałam ze w 1 cs miałm takie mdłosci ze M musial mi imbir kupowac;-) teraz sie z tego smieje i zadnych objawów z ciążą nie łącze;-)
 
Katka spokojnie. Ja juz pisałam ze w pierwszym cyklu tak sie nastawiłm ze miałam objawy iscie ciążowe,mdłosci i wszystko nie chc emi sie wypisywac. Zapisz sie na spokojnie do dzina. Albo wez od meza kase i powiec ze chcesz sie przebadac. Dziewczyno zeschizujesz nam tu.

O ja se przypomniałam ze w 1 cs miałm takie mdłosci ze M musial mi imbir kupowac;-) teraz sie z tego smieje i zadnych objawów z ciążą nie łącze;-)



Ty miałaś objawy ale test miałaś negatywny sama tak napisałas. a JA mam pozytywne
 
Amaliee może to i lepiej jakby wam nie wyszło w tym cyklu, przez te leki, tak to byś się później zamartwiała czy nie zaszkodziły fasolce:) Ale w sumie póki @ nie ma to jeszcze nic nie wiadomo:))
 
Zdarza się, że jajniki bolą w drugiej fazie cyklu i jest to absolutnie normalne, ale może też świadczyć o jakiś dolegliwościach, tak wirtualnie to nikt nie postawi diagnozy:)
 
reklama
... przepraszam, że wcinam się w temat, z ookatkaoo znamy się ze styczniówek 2011, chciałam Ci napisać, że jedyne co możesz zrobić to betahcg w odstępie co 48 i to będzie na tym etapie najbardziej wiarygodne czy ciąża rozwija się prawidłowo, powinna przyrastać o min 66% co 48h, ja jestem świeżo po ciąży pozamacicznej i też miałam objawy iście ciążowe, mdłości, bolały mnie piersi no i @ brak, testy wszystkie pozytywne, a jednak ciąża umiejscowiła się w jajowodzie :sorry2: tylko właśnie betahcg jak badałam to już wiedziałam, że coś jest nie tak, ja badałam w pon, środę i pt, kolejne wyniki to 100,4 ; 109,8 ; 365 ; ważny jest przyrost
 
Do góry