reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Tak mam zamiar jutro wybrać się do Gina:p

Ja łukam FOLIk i magnez, bo też piję bardzo dużo kawy (3-4) ale mąz mi zakomunikował że to mój ostatni słoik i zebym sie nie zdziwiła jak ją wypieprzy do śmietnika bo nie będę truła mu syna:)
 
reklama
Katka to zaraz po wizycie odezwij się, co i jak.
Ja piłam dwie kawy rozpuszczalne ze śmietanką, ale rzadko dopijam do końca jak robiła się zimna to już nie piłam nie lubie takiej. Teraz tez jeszcze piję jedną, ale chyba przerzucę się na bez kofeinową. Tak w ogóle podobno parzona zdrowsza od rozpuszczalnej kawy.
 
Witam się z rana, kurde dziś już piątek... masakra:)
Wstałam z bólem głowy ale to oczywiście przez moich sąsiadów którzy wczoraj znów dali czadu. mąż czekał do 1 i zszedł Bo normalnie nie dało się spać.... Dziś już się troszkę zdenerwowałam, bo myślałam że skoro nie spałam do 1 a mąż spał już od 19 to wstanie do Nadi rano, ale się widać pomyliłam... dziś się nawet do niego nie odzywam...
 
Witam , mam nadzieję że pogodzisz się z mężem i będzie dobrze :) czasami tak jest że przez sąsiedzką imprezkę nie możemy się wyspać. Powinien dać Tobie pospać :)
 
Witam sie z rana.
Katka nie denerwuj sie. Trzeba było z nim pogadac zeby ci pomógł przy Nadusi,przeciez jak sie urodzi fasolka to sama nie dasz se rady.
Zapisałas sie do dzina??
 
Domka ale to już nie chodzi o to, mogł poprostu wstać do niej rano, chociaż trochę rozumie bo wczoraj troszkę popili, zaraz bede dzwonic

Edid- Już zadzwoniłam, konto mi bloknęli....;;/
 
reklama
Do góry