reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
makota gdzieś Ty uciekła na tyle czasu ??? Ja odpuściłam...zaczynam staranka od lutego na nowo...teraz się nie będziemy zabezpieczać ale będę w płodne dni spać bez M !!!

Carla jaki Tomcio słodki...a te usteczka nic tylko buziakować...super chłopczyk !!!

1.Ianka
2.Aniołek II
3.Dorcia @
4.Amelia @
5.Gabryska 30.07

6.Kurczak II
7.Wasila 1.08
8.Fuma 06-08.08

9.Kazimiera-wrzesień


Edytujcie listę kochane...na pewno sporo się zmieniło !!!​
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorcia, byłam na odwyku - musiałam zluzować ;-) Wydaje się, że to troszkę pomogło. Będę kolejny raz testować w sobotę :-)
 
makota ja Ci powiem tak...niby ja też odpuściłam ale...zawsze myśl o ciąży będzie mi siedzieć w głowie...nie da się nie chcieć jak się czegoś pragnie !!!
Moja koleżanka po 7 latach !!! bieganiny po lekarzach, badaniach,lekach odpuściła i zapisali się na in vitro i ....się okazało że jest w ciąży z bliźniętami !!!:tak:
Nie da się tak łatwo odblokować :-(...a szkoda !!! Ja mam stany depresyjne jak dostaję @...jeszcze nie płaczę , nie rozpaczam na głos ... ale czuję że z każdym nieudanym cyklem będzie gorzej. Dlatego szukam pracy i zaczynam staranka od lutego !!! :tak:
Ale oczywiście zostaję tutaj z Wami kochane...nie ma opcji żebym sobie poszła :-D
Który makota masz dzień cyklu ???
 
Carla śliczny maluszek! Gratulacje wizyty i dobrych wieści ;) Świetny lekarz, że zrobi Ci USG 3D za free ;) Co do Chodakowskiej to może się przyzwyczaję, ale biegać strasznie nie lubię więc dla mnie odpada.


Gabryska pewnie już niedługo będziesz musiała odstawić ćwiczenia ;)


MAkota witaj spowrotem!!! I 3mam kciuki!!!


Wiadomość do ciężaróweczek: byłam dziś w H&M i są zajebiste spodnie ciążowe na wyprzedaży. Rurki ze ściągaczem na brzuszek w różnych kolorach: miętowym, czy szare w panterke i za 30 lub 40 zł. Aż miałam ochotę sobie kupić na przyszłość, ale zluzowałam :p
 
Helol,

Makota- kciuki za testowanie w sobote

Dorcia- spoznione zyczenia urodzinowe dla corci, wow 10 lat to juz duza
panienka :tak:

Muffi- ja w tamta sobote w outlecie esprit buszowalam i byly fajne przeceny dla ciezarowek i tez sie czailam czy by nie kupic na zas wiec rozumiem cie :-D

vinga- udanego wypoczynku

a ja rozmyslam nad prezentem dla synka, za tydzien w niedziele ma urodziny i kompletnie nie mam pomyslu co mu kupic, jemu podoba sie taki samolot lego city, ale nie dosc ze drogie to jak cholera to jeszcze za maly raczej na to jest no i w kropce jestem :eek:
 
Mój urlop trwa,pogoda dopisuje, dziecko daje odpocząć więc wszystko idzie zgodnie z planem Czytam na bieżąco ale nie pisze bo mam dostęp tylko przez telefon a pisać z niego nie lubie, obiecuje że nadrobie! Jutro mamy wesele mojej siostry więc trochę sobie potańczymy, miłego weekendu i urlopu tym, które odpoczywają! Pozdrawiam:cool:
 
reklama
Aniołek - gratuluję! i trzymam kciuki, żeby Fasola rosła zdrowo :)

Muffi - ja też próbowałam ćwiczyć z Chodakowską. Pierwsze podejście udane nie było, bo syn krzyczał "mamo nie ćwicz, mamo nie ćwicz" i wieszał się na mnie, a za drugim razem wytrwałam do 25 min. Tempo dla mnie za szybkie, zziajałam się strasznie, ale zakwasów specjalnych nie miałam. Robię brzuszki jak mam tylko wolną chwilę, bo na poważniejsze ćwiczenia brak mi jednak motywacji :zawstydzona/y:

Długo mnie tu nie było, bo zawirowania rodzinno - zawodowe mnie dopadły. Starania o kolejne dziecko musimy przełożyć na zimę, bo umowy w pracy wbrew wcześniejszym zapowiedziom mi nie przedłużyli :-( w nowym miejscu zaczynam od września, umowę będę miała na rok, ale trudno. Nie chcę czekać rok na kolejne starania, bo nie wiem czy znów coś się nie skomplikuje, a odkładać kolejnej ciąży w nieskończoność nie mogę :no: Na szczęście mąż nieźle zarabia i sytuację w robocie ma stabilną, więc powinniśmy dać sobie radę.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry