reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ianka, to cytrynowe piekłam już wcześniej. Najbardziej skomplikowane ciasto jakie do tej pory robiłam. Nam bardzo smakowało - wytrawne, bardzo mocno cytrynowe. Trzeba tylko poszukać śmietany 36, a jeśli korzysta się z 30 to do gorącego soku z cytryny trzeba domieszać ociupinkę żelatyny - inaczej popłynie. No i musi w lodówce przeleżeć noc, aby mus cytrynowy nabrał odpowiedniej konsystencji i można było go śmiało kroić. Opinię o tym drugim podrzucę pod koniec czerwca ;-)
 
reklama
Hej hej, jestem i ja.
Standardowo nie pamiętam co która pisała...

Wczoraj byliśmy z teściami na wycieczce pociągiem :) Wdrapaliśmy się na ruiny Zamku Bolczów, ciągle pod górkę a później strome zejście. Było bosko, droga w górę między strumieniem, pogoda super, a ja wcale się nie zmęczyłam :) Nela pięknie dała radę, na koniec skorzystała z taty i dziadka i na barana ją nieśli.
Dziś za to ulewy...
I dziś po raz pierwszy załamałam się swoim ciałem :/ Wiadomo że tyję i brzuch rośnie, ale wyglądam jak słoniątko, waga mnie zaskakuje bo szybko tyję, a jakoś specjalnie duża nie jestem...

Tesiak gratuluję serdecznie :)
 
Carla kochana Ty jesteś prawie na połówce ciąży !!! To normalne że rośniesz !!!
Pomyśl co będzie jak ja z 22 kg nadwagi zajdę w ciążę...toż to wieloryby są mniejsze :-D Ale w d... to mam :-D

Spokojnej nocki !!!
 
Dorcia no fakt, zaraz się kończy 20 tydzień. Wiem że to normalne, ale... Zakładam swoje ubrania, a one są za ciasne, za małe, no i dołuje mnie to. Wiem wiem, głupia jestem, ale nic na to nie poradzę. Marzyłam o brzuszku, a teraz patrzę na siebie i widzę słonika. Z Nelą przez 8 miesięcy ciąży przytyłam 17 kg, teraz już mam 6 kg na plusie. Żebym ja jeszcze jadała jakoś więcej, zachcianki miała i ładowała w siebie o wiele więcej... A tu nic z tych rzeczy. Dopiero z tydzień temu brzuch mi się zrobił taki bardziej ciążowy, więc gdzie idą te kilogramy :(
Ważne że Ty się nie przejmujesz tymi dodatkowymi kg :)
 
Heyy laski!!!

Daaaaaawno mnie tutaj nie bylo... zajeta bylam i wogole weny brakowalo ;(

Niestety nie nadrobie wszystkiego, co napisalyscie, ale ale widze, ze Tesiak zaciążyła GRATULACJE !!!!

A u mnie mój M. wyjechal na szkolenie do Wawy az na 2 tygodnie :(:(:( Takze jestem samotna i smutna...

Pozdrowienia dla wszystkich!
 
Dobry wieczór:)

zrobiłam dzisiaj betkę i kilka innych badań. Wyniki...niestety dopiero jutro ok 13. Wytrzymam;) Jutro będę znać wiek mojej ciąży. Nie mogłam się powstrzymać i wstawiłam sobie suwaczek,póki co orientacyjny;)
Nie uwierzycie, zostałam dzisiaj zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Kiedy nic się u mnie nie działo to była cisza a teraz kiedy już spodziewam się Dziecka to nagle ktoś się odzywa. I teraz nie wiem co zrobić. Bo oczywiście ciężarnej nikt nie zatrudni a jeżeli o tym nie wspomnę to mogą być kwasy...Co o tym myślicie?

Wasila wracaj do nas jak najszybciej:)
Makota, ianka, Angelika, Carla, Muffi dziękuję:) To miłe że cieszycie się razem ze mną:)
Dorcia motto o którym pisałaś w weekend i mnie często towarzyszy;P

Tyle rozpisujecie się o ciastach a ja mam piekarnik zepsuty:/ to niehumanitarne:(
 
Hej.

Nie odzywałam się bo @ mnie rozłożyła na łopatki.Dwa dni prawie przeleżałam a i potem ledwie łaziłam.
Ale na szczęście już po niej.Teraz do dzieła. Ostatnio nawiedziło mnie takie przeczucie,że do konca wakacji będę w ciąży,ciekawe czy się sprawdzi.

Tesiak-gratulacje.

Wasila-szkoda ,ze odkładasz staranka.Ale zaglądaj tu,dobra?

Carla- jak zobaczyłam na Twój suwaczek to aż nie mogłam uwierzyć ,ze tak zasuwa.Wydaje się ,ze dopiero co robiłaś test a tu już połowa ciąży.

Muffi-fajnie ,ze zajrzałaś. A jak jestes sama w domu to będziesz miała więcej czasu na pisanie z nami;-).
 
Witam :)
Muffi - Gdzie byłaś jak Cię nie było?? No ale dobrze, że do nas wróciłaś :)
Carla - Głowa do góry, przecież to oczywiste, że w ciaży kobieta przestaje się mieścić w swoje dotychczasowe ciuszki :) na pewno slicznie wyglądasz, więc się nie smuć, ciesz się, że nosisz maleństwo pod serduszkiem, a po porodzie szybko wrócisz do swojej figury.
Tesiak - no to nieźle z tą rozmową kwalifikacyjną, ja nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu cieżki orzech do zgryzienia, z drugiej strony fajnie by było się gdzieś zaczepić.... U mnie ciasto jest praktycznie co weekend, masz do mnie rzut beretem więc zapraszam :)
Makota - Twoje Ciasta to już wyższa szkoła jazdy hehe :) ja nie lubię takich czasochłonnych smakołyków, ma być szybko a dobro :)
Fuma - Ja ostatnią @ miałam taką , że też ledwo żyłam, nie nadążałam biegać do łazienki tak się ze mnie lało, ale to chyba skutki łyżeczkowania, to dobrze, że już jesteś po zatem życzę owocnych staranek.

u mnie dzisiaj 13 dc, pojawił się jakiś śluz więc mam zamiar troszkę podziałać dzisiaj :) mam nadzieje, że z pozytywnym wynikiem :)
Pozdrawiam i miłego wieczorku.
 
reklama
Dziewczyny co za pogoda...do niczego nie podobna
Mam doła :no:

Jakos tak nie bardzo się czuję...niby angina mi mija ale jakoś mi dziwnie :-(
Dopadaja mnie dziwne myśli....ehhhh te hormony :-p

Poniedziałek za nami...życzę pozytywnego całego tygodnia !!!

I trzymam kochane za Was wszystkie i każdą z osobna
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry