reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

aa spalony.. Wiedzieć co to wiedziałam już dawno ale za cholere wyczaic tego nie potrafie podczas gry. Gapie się i gapie i dopiero jak w zwolnionym tępie leci to widze i drę się SPALONYYYYY był:-)
 
reklama
ja czasem jak P. ogląda a ja przy lapku siezę to tak zerknę od czasu do czasu. Ot no takie te nasze chłopy pospolite....meczyk, piwko, relaks...ale za to jakie kochane :-)
Dobra dziewczyny ja uciekam lulu bo się muszę wyspać a znając życie to od 6 robotników pod oknem będę mała.
Dobrej nocy:-)
 
Ja to wredna baba, bo zawsze jak jest mecz, to mówię, że po meczu jedziemy do moich rodziców coś podać niby, a on nie chce teściowej 'chuchać' piwem :D

Nic dziewczynki, lecę do małżonka się wtulić z bobaskiem, bo nam tata jeszcze ucieknie z wyrka ;D A jutro mnie czekają zwroty w kiosku :/ Chyba wyręczę się teściową, bo nie mam nerwów do tej roboty ...
 
Dzień dobry dziewczyny :-) widzę,że rozmowa nocna świetna :-)
soglam- też po kształcie brzusia wróżę dwa jąderka :-)

Atan wszystkiego najlepszego ! jeszcze wielu takich rocznic :-)

Co do piłki nożnej mój M. żadnej polskiej drużynie nie kibicuje ;-) także z tym mam luz ;-) FB Barca pooglada czasem :-)

Wy musicie wiedzieć co to spalony :-D niestety w Footballu .. ja żeby być obeznana w grze muszę wiedzieć duużo dużo więcej :-D hahaha
 
Witam kichane babeczki po długim weekendzie.
Niestety nie miałam ze sobą neta, wiec niewiem co tu sie dzieje:-). Jakies nowe fasolki? witam nowe staraczki.
ATAN-GRATULACJE! POWODZENIA I DUŻo, dużo ZDROWIA DLA CIEBIE I FASOLKI!!!

Nam weekend tak strasznie przeleciał szybko... buu... no i czekam na owulke bo jak narazie to chyba nie było .... więc czekam nadal. Trzymajcie kciuki.
Ps. wykres na skarbmamy uzupełniony.

Miłego dnia!!!
 
Witam Laseczki :) slońce dzis za oknem mam piekne, ale do pracy ciezko sie wybrac po tylu dniach wolnego... my mamy tez niedlugo rocznice slubu i musze pomyslec nad prezentem dla M. moze cos podpowiecie?
M. wczoraj stanla na wysokosci zadania i zacignal mnie do łozka sam, ;) hihi
milenko ale nie denewruj sie na swojego bo moj norlamie w tygodniu jak wraca z pracy zmeczony to tez nie jest codziennie jak to ktoras pisala bunga bunga :) masz sprarcie wiec i tak nie jest zle, a moze zapros go aby Ci wtedy pomógł? moze to na niego zadziala ?
 
reklama
Cześć dziewczynki...

Pierwszy dzień w pracy po długim weekendzie... :-( z miłą chęcią bym jeszcze poleniuchowała, ale cóż...
 
Do góry