reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam Kobiałki

Claudusia przytulam mocno. Ja do końca 9 tyg też się tego obawiałam bo były ku temu przesłanki. Lekarz mi wytłumaczył że lepiej jak dzidzius odejdzie niż ma sie urodzić genetycznie chory. Życzę CI dużo siły i wsparcia ze strony Twojego szczęścia. Będziesz jeszcze mamusiś zobaczysz.

Ja mam wizyte 1 i będzie badanie na wyeliminowanie chorób genetycznych.

Klari spokojnie poczekaj. Faceci czasem jedno mówia inne myślą. Czas jest wam najbardziej potrzebny. Dobrze że wyluzowałaś.
Od wczoraj borykam się z facebookiem. Jakiś ludz "pożyczył" sobie moje zdjęcie i stworzył swój profil. Dane inne itd. Zgłosiłam to i wypełniłam formularze ale nadal profil jest. Znalazłam dzisiaj tel. i zadzwoniłam . Odebrał miły gość który się tym zajał mimo że nie ma działu administracyjnego w Polsce. |Ehhh ten internet:wściekła/y:

Widzę że reszta pokakulek czuje sie dobrze:) I tak ma być do końca ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
:( Claudusia, dziś sobie o Tobie myślałam i ucieszyłam sie, jak Cię zobaczyłam, a potem mi się tak strasznie przykro zrobiło :( Daj sobie czas, na płacz, na żal. I nie daj sobie wmówić, że Ci nie wolno. Na siłę przyjdzie czas...

Martwię się jeszcze o Monikę... nie wie któraś co z nią?

Fifka, Soglam, super :)

A mnie zakatarzyło, umieram na katar
 
W końcu się obcięłam ale jestem szczęśliwa :-).
Iwasek i po co ktoś robi takie rzeczy :baffled: ludzie są na prawdę dziwni. Chce sobie podnieść samoocenę czy co.? Mam nadzieję, że się szybko z tym uporasz.

Jak mnie dziś coś podbrzusze tak czasem pobolewa i na zmianę jajniki zakują..
Ciekawe jak to będzie z tym cyklem czy się udało czy nie bo jeszcze muszę czekać do 3.07 lub 7.07. Kurcze ciekawe jak to będzie. Nie na widzę tego czekania.
 
Ostatnia edycja:
Claudusia - bardzo mi przykro. Poplakałam się... trzymaj się dzielnie!!!! Każda z nas wkońcu zostanie mamą!!! :-(
 
Claudusia przykro mi :( Zadne slow anie pomoga. Badz silna!


P.S. Ehhh tak mnie boli i kuje na @ ze zaczynam watpic ze sie udalo :(
 
reklama
Do góry