reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Hej laseczki, co tam u Was? Dawno mnie nie bylo.
Aerleda,nie umiem obejrzec Twojego brzucha, zreszta zapomnialam login na youtube...
Claudusia bardzo CI wspolczuje... Z calego serca. Tylko my wiemy co to znaczy nmartwic sie o nasze dzieciatka, ja ostanio tez stresy przezylam, bo mialam skurcze i az balam sie ze rodze, a to przeciez stanowczo za wczesnie...
Która testuje?
 
Ja dziś się,że swojego śmiał, bo próbował mnie wkręcać,że on całą noc przytulony do mnie spi , ja mówię udowodnie Ci,że nie.. i udowodnilam ;-) miał cały policzek odciśnięty od poduszki lewy.. czyli spał do mnie plecami :-D miałam wczoraj ochotę na małe conieco.. ale w efekcie usnęłam, nie doczekałam momentu aż M. skończy oglądać tv.. teraz będzie miał przymusowy urlop ode mnie :-D
 
Cześć Dziewczyny


A ja mojego z łóżka wykopałam ;D Oczywiście przypadkiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam :-)
Ael ja też nie mogę obejrzeć tego filmu :( pokazuje mi że filmik jest prywatny .... :(

Claudusia tule mocno , tylko się nie załamuj -wiem że,łatwo powiedzieć trudniej wykonać.Tak jak pisała Ael co Cie nie zabije to wzmocni ;*

Big a oprócz skurczy jak się czujesz? Dzidzia nie daje o sobie zapomnieć?

Klari nocka mm:D nie da się opisać , najlepszy tekst mojego (byliśmy w kuchni leżałam na blacie i powiedziałam żebyśmy się przenieśli gdzieś ) - nadziej się to przejdziemy dalej :-D.

Sil a próbowałaś robić inhalację? z dodatkiem odrobiny kropli miętowych ? Chyba nie powinno zaszkodzić dzidzi ... (nie znam się tak na tym:()
 
Cześc kochane babeczki... smutno tu od wczoraj. Kurcze, obudziałm sie rano i myslałam o Claudusi.... rany... dlaczego to wszystko jest takie nie sprawiedliwe.


Nie dam rady nadrobic was... tylke szkrobiecie.... i nawet niewiem ile ( bo dużo) nowych osób do nas dołączyło przez ostatni miesiąc. Szok Ale wiecie co??? w kupie siła.... wszystkie wkońcu zafasolkujemy.

A ja jak narazie czekam na owulacje. Zobaczymy.....Trzymajcie kciuki.:-)
 
Wiem że to niesprawiedliwe inne matki w ciąży piją biora narkotyki i dzieci się rodzą a tu kobieta o siebie dba i co i koniec
 
Ja wczoraj miałam małe co nieco z Ł na zgodę jak to zawsze ;-) Jeśli ma coś być w tym cyklu to już na pewno jest więc jeszcze nie uważaliśmy. A wątpię, że się udało..
I reszcie ogolona calutka jestem :-)
 
reklama
Ooolcia, maluszek dokazuje, kopie, rusza siee, uwielbiam to. A tak to w sumie ok, jedyne co to juz czuje sie lekko ociezala, chodzenie nie jest taka przyjemnoscia jak kiedys... Gdyby nie te noce to byloby super!
 
Do góry