reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Witam się przed południowo ale bez humoru jakoś, może ta pogoda jakaś taka...
Basati ja chyba też zluzuję,muszę odpocząć od wykresów, termometrów i testów.
Zreszta wczoraj z P. gadałam i musimy odpuścić bo dłużej tak nie mozna.
kwiatuszku ja swojego okuliste mam w Vision Express i tam tez zaopatruję sie w soczewki. Używam iWear Comfort Supreme bo akurat te moim oczom najbardziej odpowiadaja a np. Johnsona dla mnie są do kitu, zaraz mam zapalenie spojówek. Idź do okulisty, on Ci jakieś poleci bo to wszystko zależy od oka
 
Ostatnia edycja:
kwiatuszku powiem Ci, że ja to się ostatnio za bardzo przejmuję i wszystko się kręci wokół jednego a to ponoć już jest niebezpieczne
 
Ostatnia edycja:
ja jestem juz zmęczona poprostu. Wiadomo, nie skaczemy z mężem do łóżka codziennie tylko dla zasad prokreacji... ale myśl.... że może akuraty teraz jest dobijająca. A najgorsze jak widze na wykresie ze nic sie nie dzieje. Boże .....


a najgorsze i najbardziej dołujące jest dowiadywanie sie komu sie urodziło dziecko, kto zaczedł.... i mijanie wóżków na drodze. . No nic...Skoro Bóg tak chce..... tylko dlaczego????Dlaczego nie my?????
 
Ostatnia edycja:
Ja powoli dostaje tzw. jobla. łatwo komuś powiedzieć "zluzuj", ech to się tak tylko mówi, to się tak nie da..pstryk...i już...
A jeszcze Wam coś opowiem.
Wczoraj z P. byliśmy na zakupach w markecie. Tak łazimy, oglądamy, łazimy..itd. I tak gdzieś na wysokości otwartych lodówek z jogurtami i innymi pierdołami stoi sobie dziewczyna; niewysoka, z długimi czarnymi włosami. W lewej rece COŚ trzymała, zaciekawieni dziwnym pakunkiem podeszliśmy bliżej. Bedąc dość blisko przetarliśmy oczy ze zdumienia. Tym "pakunkiem" okazało się niemowlę. Ubrane w same śpioszki, bez czapeczki, bez rożka bez niczego. Dziewczyna trzymała je jak bochenek chleba, na jednej dłoni zmieściło jej się całe maleństwo, które ułożone było twarzyczką do ziemi. Momentalnie nóż w kieszeni się nam otworzył i czarne myśli nawiedziły głowę.
Może ja się nie znam, może nie wiem jak należy trzymać dziecko, no ale chyba nie tak.... Miałam ochotę udusić tą matkę i zabrać jej to maleństwo
 
No takie widoki są najgorsze... DziuraWskarpecie....A wy jak długo sie staracie??? a i badał sie twój????
 
reklama
A ja wam powiem z emoj okres dzisiejszy nie jsst normalny.... Przerazliwy bol... ;(( Przecibolowe nie pomagaja ... jestem w pracy a 2 razy juz wymiotowalam i bol nie mija ... siedze roztrzesiona i szukam zastepstwa... tak to mnie juz dawno nie bolalo...

A swoja droga my zorbimy badania a od forum zamierzam tez odpoczac i wyluzowac...
 
Do góry