reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Zbieram się do domku... tak więc odezwe się póżniej :tak:... Jestem strasznie głodna, ale wiem, że mój luby zrobił pyszny obiadek... :-D
 
reklama
Kochane dziewczyny... Chciałam wam tylko napisac, że póki co opuszczam to forum. Musze poukładac sobie wszystko w głowie bo inaczej nic ze starań nie bedzie. Trzymajcie sie , życze wszystkim powodzenia z całego serca. Wróce do was obiecuje...

Ps. Jesli któras ma ochote na piszcie na priv. ;-) trzymajcie sie staraczki i przyszłe Mamusie.
 
Basati trzymaj sie kochana i mysl pozytywnie
yes2.gif
no i wroc z II
biggrin.gif
wierze ze ci sie uda!!!
Magd.a na bb w staramy sie jest watek "badania hormonalne dla starajacych sie" (chyba jako pierwszy) i tam na pierwszej stronie jest o progesteronie-POLECAM

a co do obserwowania siebie i zaleznosci od dlugosci starania to mysle ze nie ma co oceniac innych i mowic kiedy ma to sens a kiedy nie bo ktos moze starac sie pierwszy miesiac ale zrobil badania i wie juz ze jest jakis problem i nie bedzie latwo a takie obserwacje moga pomoc wiec mysle ze nie mozna tu uogolniac
 
Sil czyli ty miałas bardziej skąpe to krwawienie tak? ale kilka dni czy tylko takie jednodniowe plamienie?

Ja wczoraj dostałam @, ale dzis widze że jest ona tak ogromna że co 2 godz musze zmieniac tampon, bo mnie tak zalewa... nigdy tak nie miałam. zwykle, gdyby nie wzgledy higieniczne ze trzeba zmieniac co jakis czas, to wystarczylby mi jeden na cały dzien... i nie wiem czy to po tej lutce czy cos jest nie tak... a no i plecy mnie tak bolą, że wysiedziec juz w pracy nie moge... :(
 
Basati, czekam na dobre wieści i trzymam kciuki, mimo, że Cię nie będzie.

Moniś, krwi jako krwi miałam pól tampona, a potem plamiłam na brunatno, lub kawa z mlekiem ponad trzy tygodnie. No ale to nie było już normalne i leżałam i do teraz biorę dupka
 
Sil, to u mnie za nagranie występów Juniora na płytkę trzeba ponoć dodatkowo 50 zł dopłacić.
Basati a więc miłego odpoczywania, ja czuję, że jeszcze trochę i pójdę w Twoje ślady. Do zobaczenia.....na wątku Przyszłe Mamy 2012:-)
A powiem Wam dziewczyny jakie jajka u mnie w mieście. Skarzyłam się na tel z Orange i co się okazało? Coś z nadajnika ukradli i technicy od 2 godz to naprawiają, zakładają:-D No ludziom to już się całkiem .......w głowach
 
Ostatnia edycja:
Dziurka, może na złom oddali? :p
Z tego co wiem, to tam, gdzie chcę iść, badanie kosztuje 250 zł i płytka jest w cenie. A że poprzednie w ramach co drugi głupi miałam za free, bo lekarze, co do nich miałam iść robili kurs usg genetycznego akurat wtedy, jak ja mogłam i jako osoba poglądowa się załapałam ;) to mogę nawet dopłacić za płytkę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry