reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
no durnoty jedne o gwałt mnie posądzają, ciężarną z awersją do sexu ;-)
dziękuję Ael, jesteś niezastąpiona, a dla mnie nie ma prostych przepisów, ja zawsze coś pomieszam
a ja w przyszłą środę idę na badanie przezierności :) już nawet nie wspomnę jaka była reakcja męża na może podglądanie pływaka :)
 
Witam kochane dziewczyny. Wpadłam tylko na chwilke... Miała bym do Was ogromna prośbę. Czy wiecie coś na temat szpitala w Pszczynie? jak tam sie rodzi jaka jest opieka, co trezba ze soba miec??? i jak to wygląda teraz ( od czasu jak został szpital sprywatyzowany)??? Rodziła któras tam niedawno??? Bardzo prosze o jakies informacje. ( Prosze o odpowiedz na priv).
biggrin.gif
Informacje potrzebuje dla siostry!!!
 
Doniu sama zaczęłaś z tym gwałtem :p

A co do przepisów, dziś wpadłam na pomysł urozmaicenia zwykłych tostów z serem :-D, aa i polecam serdecznie blog White Plate, kobitka robi genialne żarcie i genialne zdjęcia tego jedzenia, przepisy są czasem i wyszukane ale łatwo można zamienić składniki na coś innego.

Klari ja wzięłam na siebie jedną pizzę o średnicy 45 cm, ale z nikim się nie podzielę bo synek domaga się jedzenia :-D. No to kochana jak Ci narobiłam smaka no to siup zamawiać :-D
 
Sil, czuje się nawet w porządku :) mimo moich gimnastyk związanych z malowaniem i myciem podłóg (za co dostałam ochrzan od mamy) nie dolega mi nic strasznego - odpukać! wiadomo- nadszedł czas na bóle krzyża i kości ogonowej. No i zakwasy od ciągłych zginań, ruchów itd. Przez jeden dzień nawet zapomniałam, że w ciąży jestem i na drugi miałam wyrzuty sumienia, że za dużo dźwigam i robię... wizyta 7 lipca i miejmy nadzieję, że nie zaszkodziłam dzidziusiowi... sesja do przodu :D więc nic na wrzesień. Brzuszek rośnie sobie, jak tylko wyczaję gdzie posiałam kabel, to się pokażę :)
A jak Twój bąbel i Twoje samopoczucie??
 
Cześć dziewczynki... ja w pracy, a wy tu o obiadku mówicie... o pysznych tortach... :-( kawce z pyszną pianką... :-(
 
Za mycie podłóg naprawdę powinnaś oberwać. Wizytę mam dopiero 12 lipca, więc niewiele wiem na razie, ale czuję się ok, tylko właśnie krzyż boli, a kot mi chyba zamordował piłkę do fitnessu bo mi powietrze schodzi, a nie chce mi się po pompkę iść. Rośniemy sobie, gdzieś tam jest zdjęcie, nie pamiętam gdzie. Nudzi mi się w domu, jak mopsowi, ale cóż...
 
reklama
Sil, widziałam Cię w 2paku :) to był jakiś spacer z tego co pamiętam :)
Wiem, wiem, robię niekiedy zbyt wiele, ale nie mogę patrzeć, jak wala się kurz itd :) mam nadzieję, że to źle nie wpłynęło na dzidzię, na bank jak będę mieć większy brzuszek, nawet się nie będę schylać, a póki co pomagam ile mogę. Na nudę narazie nie narzekam, ale pewnie od sierpnia zacznę :)
 
Do góry