reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Hej dziewczyny :)
ojoj... co to się działo z necią :( na szczęście wszystko się jakoś pomyślnie zakończyło, teraz trzeba tylko czekać cierpliwie aż Małgoś będzie zdrowo rosła i już niedługo będą razem w domku :)
Netka trzymam za Was kciuki z całej siły!!!

A Wam dziewczątka życzę wesołych jajek i szczęśliwych kurczaków :) i wszystkiego czego sobie tylko wymarzycie :) buziole! :)
 
Milunia – mówisz i masz! :-D Oto jestem ;-)
Wybaczcie mi moje nieobecności… ale mnie całkowicie zajęły te święta :-D najpierw wiosenne porządki dosłownie wszędzie, a teraz gotowanie i pieczenie (oooo mogę się Wam pochwalić, że wszystkie świąteczne wypieki zrobiłam sama, a trochę ich jest :-D )
Pozatym w międzyczasie zrobiłam sobie powtórkę prolaktyny… ale nie powiem Wam jaki wynik :-p :-D
A tak w telegraficznym skrócie, to:
Atanku- ta Twoja Gwiazda jest przepiękna :-D
Faslka- jak były foteczki Twojej Córci też sobie pooglądałam, rośnie jak na drożdżach :-) ale dopiero na rączkach widać jaka jest maleńka (ślicznotka) :-)
Ma_gdaena- ojjj masz w domku przystojniaka :-D a jaki już duży :-)

A teraz Necia? Co z nią? :-) za rodzenie się już wzięła?! Zatem Netka zaciskam mocno kciuki &&&&&&& na pewno wszystko będzie dobrze :-)

Lamia-a Ty na porodówkę się nie wybierasz? :-D

I oczywiście na te Święta Wielkiej Nocy życzę wszystkim przede wszystkim zdrówka (bez niego ani rusz), pieniążków (co by na nic nie brakowało i pozwalało godnie żyć) :-) Spełnienia wszystkich, wszystkich marzeń! Tych malutkich i tych największych ;-) Tych szalonych i tych bardziej przyziemnych również :-) Pociechy z dzieci (obecnych i przyszłych), i zadowolenia z mężów, partnerów :-) Staraczkom życzę szczęśliwego zafasolkowania, a zaciążonym szczęśliwego, bezbolesnego rozwiązania :-D Życzę by każda miała czas by się zatrzymać się choć na chwilkę i spojrzeć głębiej w siebie, byście miały czas dostrzec piękno Świata :-) Pozatym smacznego jajka, i obfitego ciepło lejącego dyngusa :-D
Do życzeń dołącza się mój zajączek i prywatne stado baranów :-D
kompozycja.jpg
 

Załączniki

  • Stado.jpg
    Stado.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 20
Neciu bedzie wszystko dobrze... Małgosia to silna dziewczynka :*
Ja też chcę Wam życzyć wszystkiego dobrego na te święta, dużo zdrówka, szczęścia, staraczkom szybkiego zafasolkowania, oczekującym dzidziusia bezproblemowej ciąży, szybkiego i spokojnego rozwiązania, a mamusiom wytrwałości i pociechy z dzieciaczków...
Zobacz załącznik 453885
Mam nadzieje ze po świętach będę mogła i ja Wam potwierdzić dobre nowiny :***
 
Ostatnia edycja:
ja wstałam, nakręciłma włosy na palec i przypiełma spinkami, czekam aż podeschną i zbieramy sie na świecenie koszyczka i na zakupy, potem sprzątanie, pieczenie i akość dzien zleci.
magdalena: super Bartuś wygląda, i tak słodko wygląda z przytulanką pod pachą :-)

truskawcia: no wybieram sie, wybieram :-) tylko czekam a żeby pójśćpo świętach jak ise tak da ;-)

magda: no cudowne te psiaki, takie maleństwa
 
Jejciu dziewczyny..czy to tylko ja nic nie gotuje ani piekę w te Święta?
Moja teściowa i mama wręcz zabroniły zbliżać się do kuchni :-p. Dom wysprzątany (mój mąż to pedant więc zawsze musi być czysto). Więc dziś uprawiam słodkie lenistwo:-).
 
Martocha ja tez nic nie gotuje... robię tylko sałatki :-D Teście i moja mama szykują święta i chrzciny. :tak: Ja wymiękłam...


Magdalena jeju jaki z niego już kawał chłopa! :-D ach ci nasi mężczyźni... jak tu ich nie kochać co?
Ja tesko nie mam w ogóle... w Białymstoku jest jeden ale to tylko sama spożywka więc d*pa... Jeszcze nie jeździłam po sklepach w poszukiwaniu tej maskotki bo pogoda nie dopisała...


dziękuje wszystkim za życzenia :*




Od Neci: Czuje si dobrze, świetnie się nią zajęli, jest sama na sali wiec nie widzi innych dzieci dzięki czemu może wypocząć i się wyciszyć. Dzisiaj będzie wstawać po raz pierwszy po CC. Z malutką na razie nie wiemy co jest - jej mąż ma dzisiaj do niej jechaćbo mała jest w innym szpitalu.




Konrad nie spał pół nocy... bo ak bolał go brzuszek...ja nie wiem co mu się stało... teraz odsypia a ja dojadam śniadanie i lece kończyć porzadki...
 
reklama
Witam
Magdalenko śliczny bartuś ;-) jaki on duzy ;-)
fifka moja wczoraj krzyki w nieboglosy a ja nie wiedzialam o co chodzi na jedzona przewinieta utulana i nic,, zasnela w sumie pred 2 ...ale potem ladnie spala do 7 ;-)

ale mialam przezycia bo dzis do fryzjera no wiec sciagniemy pokarm wlaczamy i nie ciagnie patrzymy czesci brakuje i poszukiwanie.. a okazalo sie ze mezowi wypadlo po umyciu i zgubil na ziemi... se lezalo ale zdazylismy przed wyjsciem prawie 100 sciagnac i co zjadla wszystko i jszcz chciala a tata niemial wiecej uspil na chwile a ja zdazylam wrocic od fryzjera i dalam cyca i 5 minut pojadla i zasnela ale teraz pierdki ja budza...

dziurka dzieki za zdjecia malgosi ;-) jest sliczna ;*
 
Do góry