reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Oh dziewczyny jak patrze na te wasze pociechy to z jednej strony aż się serce raduje a z drugiej jest mi ostatnio tak smutno, ze szkoda.....
no i jeszcze tą listę uaktualniacie....eh same wspomnienia....
kurde cały czas myśle pozytywnie ale niektóre chwile bywają ciężkie i pełne zwątpienia.....
z jednej strony mam dośc tematu ciązy i nie chce się starc a z drugiej najlepiej czuje się w ciąży i najgorsze są te okresy miedzy stratami....
eh dziewczynki trzymajcie za mnie kciuki i kolejną udana ciąze.....
cały czas do was zaglądam ale nie pisze bo nie chce się wkrecac i czekac na cos.....
rzućcie jakies fludki ciężarówki....dużo fluidków proszę....:):):)

Buziaki dla dzieciaków i w pepuszki dla fasolek....:):)
 
Kwiatuszku Tak to foksterier :-) ale właśnie ta sunia jest nauczona być sama i ślicznie bawi się zabawkami i jak od 3 miesiecy mieszka z babcią nawet nie interesowała się czymś żeby zniszczyć. Po drugie mamy podwórko połączone z ogrodem teściów gdzie jest ich pies i będą mogły sobie razem biegać. (tamta suka uwielbia inne psy) Zresztą decyzja jeszcze nie podjęta tak na pewno...


Atan ekstra imprezka! Śliczną Amelka miała tą sukienusię!


Iwasku krzyczy?? No patrz... A dzieci podobno lubią z gołym tyłkiem leżeć... mój uwielbia!! Ale wtedy zawsze sika więc się boje tak go zostawiać... :dry:



Tulę Soglam..... Zaciskam kciuki ze wszystkich sił za twoją przyszłą fasolkę!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Fluidków nie poślę bo już nie działają... :zawstydzona/y:






Aaaaa no i wersalka przyszła nowa! Boze jaka wygodna!! Niebo a ziemia przystarej :-p
 
Ostatnia edycja:
Mama już poszła do domu.. Ojj jak mi dobrze po spacerze :-)

Dziewczyny listę stworzyłyście piękną! :-):tak: Co do Fasolki to też nie pamiętam :zawstydzona/y:

Iwasek oby Małemu szybko przeszło :*

Atan mmmmmmm.. ale apetyczny tort :tak: dostałam smaka hehe

Sog tulę i mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&& za Ciebie!! :* a od Michasia śle dla Ciebie moc fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewuszki :-) Co tam u Was?
Ja przyszłam Wam się dzisiaj ciutkę wyżalić… ostatnio mało tu bywam to fakt, ale… to dlatego, że już nie daję rady…. :-( Jestem zmęczona moimi niepowodzeniami… wszystko jest nie tak jak miało być… Wiem, że to dość egoistyczne, bo tutaj już prawie wszystkie jesteście mamusiami i macie inne problemy, ale… tak Wam zazdroszczę, że możecie tulić Wasze dzieci, możecie się spełniać…. Wiem, że zazdrość to nieładna cecha, ale jest faktem :-( Nie jestem tak silna, żeby zmierzyć się z moją niezdolnością do zajścia w ciążę :-( Dziś jestem totalnie rozbita… chleje piwo, żrę czekoladę i chce mi się wyć… dołączy ktoś do mnie? :-(
Ps. a te Wasze Dzieciątka są takie piękne :-*
 
Truskawciu rozumiem cię bardzo dobrze bo ja starałam się tyle co i ty teraz.... masz prawo wyć... żalic się i płakać... to cie oczyści i jutro będzie lepiej :* Wiem ze to słabe pocieszenie i teraz wydaje ci się że to brzmi jak bajka... ale kiedyś utulisz i swojego szkraba... to nie sprawiedliwe ze niektóre z nas muszą to wszystko przeżywać... ale nagroda jest tego warta :*
 
reklama
Sog Truskawciu wiem że łatwo powiedzieć ale Wasza cierpliowść bedzie wynagrodzona. Będziecie miały swoje pociechy!
Czasem przydaje sie taki reset emocjonalny. Trzeba odreagować i nie trzymać w sobie tego wszystkiego.

Fifciu ja mam takie podkłady (kupiłam w aptece) i na tym kładę Igusia . Jak nasiusia to przekładam w inne miejsce co wczoraj zakończyło się płaczem ;-)Jak juz leży spokojnie to najlepiej nie ruszać bo mu sie odwidzi.:-D
Właśnei odwiedzili mnie moja siostra z mężem i gadali z małym. Śmiał sie cały czas a na koniec pokazał jak ładnie śpiewa sobie kołysankę i zasypia:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry