reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no nie juz robię któreś podejście aby was nadrobić i ciągnie się taki falka przez wszstkie strony,

Ja mam focha :-) - nikt za mną nie tęsknił łełełe

A tak to ja się nie wypowiadam bo mnie to wk..... nie chce mi sie kłócić, oceniać, o nowym wątku nic nie wiem i o co kaman ???????????????

Ja mam sajgon mała płaczliwa , na rękach chce tylko być, jestem zmęczona, spocona, i nie mam siły,brzuszek ma miękki i nie wiem co jej jest, wczoraj pod wieczór wyła i wyła, aż i ja się powyłam .
U lekarza byliśmy i nic nowego, ma pić mleko jakie pije, do alergologa sie nie kwalifikuje, moze to uczulenie -ale na co lekarz nie potrafi stwierdzić .

coś tam, was nadrobiłam ale że trwałao to na raty i cały dzien to :
magdalena: spóźnione ale szczere sto lat wam z okazji rocznicy ślubu

slyp: a co na tych bilbordach jest o Zamościu ?
No to ładnych teściów będzie moja Ada miała, teściowa Slyp ,teściowa Sil, i jescze kto ?????a teść to co będzie ??:-p

neciuszkaL sliczne zaproszenia, ja sie nad nimi zastanawiam ale mi potrzeba z 5-6 sztuk to ja wiem czy mi tyle zrobi ?

natkusia: oj juz coraz bliżej do rozwiązania, ty daj znaćjak coś sie zacznie bo ja tu sama skurczów z nerwów dostanę . Jak sie czujesz , masz przeczucie czy to już, bo ja nic nie miałam jakoś czulam sie spokojnie

sil ja tez sie chce spotkać, ale nad morze to ja mam hohohoh ja Zamość -woj, lubelskie

no i iunnym nie odpisze bo pamiętamłam tylko po łebkach

a no i nie wiem co z moim @ bo, jak od gina wróciłam to miałam jakieś 2 dni plamień, potem nic i dzisiaj w nocy znowu troszkę krwi i teraz jakieś coś takie brunatne ale nie dużo
 
reklama
Sun- ja już Ci napisałam odnośnie kiecuszki i dziękuję, że rozumiesz mój wywód :-)
Iwasku- dziękuję za zrozumienie :-)
Sil- dziękuję :-* odp. Ci na pw :-)
Fifcia- przykro mi, że sprawiłam Ci zawód, przepraszam (naprawdę szczerze, jeśli przezemnie Ci przykro) ale chodziło mi, że poza forum raczej do mnie nie pisałaś… rozumiem, że ja sama też mogłam się odezwać np.na fb itp. Ale absolutnie nie obwiniam Cię za nic, lubię Cię jak wcześniej i to się nie zmienia :-) Jest wiele racji w tym co piszesz, ale jednak kilka dziewczyn które dzieciaczków nie mają czasem czują się tutaj nie na swoim miejscu…a sama widzisz po sobie, że jeśli coś przeżywasz odbija się to na Tobie i musisz od forum odpocząć-my robimy tak samo, więc znikamy na trochę. Kochana, to, że ktoś ma inne zdanie nie znaczy, że nie zachowujemy się jak dorośli, właśnie dlatego rozmawiamy. Uważam, że jeśli jest problem trzeba go rozwiązać nawet jeśli to nie jest miłe i wcale nie chodzi o wzajemne obrażanie się :-)
Lily- tak jak pisałam wcześniej… nie chodzi mi o to byście się nie cieszyły z dzieci… wiem, że to radość, gdyby było inaczej nie zależałoby mi na tym by być w ciąży. Trudno to ująć w słowa, ale w tych gorszych dniach my, te niewystarane potrzebujemy większego wsparcia, delikatności… niełatwe jest ująć to w słowa. Cieszę się jednak, że tak wiele dziewczyn rozumie i pozytywnie odniosło się do mojego postu.
I uważam, że właśnie dlatego, że jesteśmy/jesteście tak ze sobą zżyte powinniśmy o tym rozmawiać… ludzie się sprzeczają i sprzeczać będą, a ile ludzi tyle charakterów, myślę, że lepiej wywalić wszystko na wierzch niż obrabiać sobie tyłek za plecami.
A tak od siebie, to myślę, że za chwilkę się tutaj uspokoi i będzie okej. Tymczasem trzymcie się dziewczynki :-)

Natkusia- a Ty się nie stresuj, bo zaraz rodzić będziesz to nerwów będziesz miała tyle, że ho ho :-) &&&& :-)
 
Lamia a nie powiedział abyście spróbowali z innym mlekiem? Nie znam sie na tym ale znajomi mieli problem bo synek ulewał i płakał. Kazano im zmienic mleko i zupełnie inne dziecko.

Truskawciu wracaj do nas jak najszybciej:)
 
lamia zrobi ci i 5 ja wzięłam 9 szt tylko. na żywo są pięknie wykonane zdjęcie tego do końca nie oddaje

a teraz zmykam bo jestem wykończona a jutro kolejny pracowity i ciężki dzień niech ten małż się już obroni
 
Na na na ja kłótni nie widzę i nie chcę widzieć...
Dziękujemy za pochwały i całusi brzuszka a i za rady co do grilla
Aaa i bolo mnie ząb:'(
 
iwasek: mamy juz 4 mleko, i od mleka raczej jej nic nie bioli, tylko może te krostki tak sie zastanawiam może to ten skok rozwojowy ?! w sumie za 3 dni ona skonczy 2 miesiace

a Ada waży juz 5600 i ma około 63 cm
 
Miq współczuje ;/ jak masz jakies zabki do zrobienia to radzę się udać do dentysty. Maluszek wyciaga co najlepsze i czasem zęby strasznie się psują po ciąży. Możesz wziąć paracetamol lub apap na ból.
 
a ja takie pytanie co do tych siatek centylowych bo nadalnie wiem o co chodzi?? jak Ada ma 63cm wzrostu i 5600 wagi to co znaczy że dobrze ??? - niech mi to kotś przystepnym językiem wyjaśni
 
reklama
Lamiav możesz wstukać w google siatki centylowe i nanieśc na wykres. Twoja mała ma wagę w 75 centylu a wzrost - wyszła poza skalę
 
Do góry