reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fifka-witam :-) postaram się zaglądać częściej (z resztą jak zawsze) zobaczymy na ile psychika mi pozwoli ;-) Nic się przecież nie stało :-) A za kciuki póki co (wybacz) nie dziękuję ;-) a co??? W planach jakaś ciąża? ;-)
Kwiatuszku- ooo ogóreczki na zimę się szykują :-D u mnie ekspertką od przetworów to moja mamuśka jest :-) póki co nie zamierzam jej fachu odbierać ;-)
Ewika- Super, ze u Ciebie wszystko dobrze :-) Pewnie mała gwiazda tak Cię wymęczy, że nie masz sił tutaj pisać :-p a ząbki na pewno przyjdą- nie ma innej opcji :-)
Sil-eeeee to też masz sportowe auto :-D najgorsze jest to, że z dziurą w tłumiku nie chcą przeglądu podbić :-p
Pyscek- a gdzie masz pracę? :-) tak w ogóle to gratulacje z okazji znalezienia pracy ;-) (nawet nie wiedziałam, że nie miałaś :-p )
Ael- jakie tylko?!?! Jakie tylko?!?! Masz tu na stałe być :-D a też mi się wydaje, że to Donia :-)
Milia- a co tam u Ciebie? :-*

Ha ha Ael to wyślemy do Chin jak nie będzie tu zaglądać :-) nie będzie jej tutaj, to może na polu ryżowym jej się spodoba :-p
 
reklama
Pyscku, pod Krakowem, ale mogę posłać portem usb :)

Truskawciu, przegląd mam w marcu, więc luz, ale muszę zrobić złoma, bo się nim jeździć nie da.
 
Truskawica no nie miałam i poszukuję nadal, teraz tak pracuje na umowe zlecenie bo zawsze jakaś kaska wpadnie :tak: pracuję w tartaku na optymarce :)
Sil ślij portem usb - mam nadzieję , że kalafiorek przeleci :-p
Ael kochana ja nie pomogę nie pamiętam która wyjechała do chin - już nie ta pamięć ... skleroza moja nie zna granic :sorry2:
 
no i sie zakochał:) heheheh
Siedział wpatrzony w Julcię i wymieniali poglady co z żonką komentowałyśmy:)

nie bardzo rozumiem..:dry:

Jeśli tak dokładnie :-) to pytam o Magdalenę Ko ;-)

wiesz że dawno takiego brutalnego zderzenia z rzeczywistością nie miałam.. zrobi człowiekowi nadzieję i..:dry:

Ewika- aaaa błąkałam się tu i tam, szukałam swojego miejsca ;-) a ostatnio ładowałam akumulatorki nad naszym „ciepłym” morzem :-D uwielbiam Gdańsk więc cieszę się, że pojechaliśmy :-)

no i proszę bardzo.. w Gdańsku była a ze mną się spotkać to i po co..:dry:

ja wiam powiem, ze dzisiaj mi się tu nie podoba i sobie idę..:dry::dry::dry:!!;-)

ps. w galerii mój kawaler w nowym wydaniu;)
 
Sleepy w której galeri?? :no:



Tak ta Truskawciu! Staramy się o drugiego bąbelka! Już w ciaży mówiłam ze pewnie szybko decyzję podejmiemy :-p
I wybaczam ale kciuki i tak za ciebie trzymam :*



Oj Pyscku ja już przyzwyczajona jestem :-D Mały ogólnie nieźle sypia, ale i tak czasem chciało by się dłuuuużej...




My właśnie wróciliśmy ze spacerku - już dzisiaj trzeciego - malutki spi jak zabity a ja się obijam! :-D Zjadł na kolację mieskę kaszy manny na mleku i z odrobiną swojego soku z wiśni! :tak: Noż jadł aż mu się uszy trzęsły! Zobaczymy jak w nocy będzie po niej spał :-p


A z innych nowości dzisiaj tylko raz jadł MM!! Dla mnie to ogromny sukces!!
 
Oj ależ bym sobie bobu zjadła..... heh... no nic... teraz mi takich rzeczy nie wolno... mam tak delikatny układ pokarmowy przez tą dietę ze bym sie chyba zapierdziała na śmierć :szok: normalnie oczadziałbym rodzinę...


A bąbelka masz przesłodkiego! :* Tylko swoją buzie byś pokazała a nie sie chowasz... :-D
 
reklama
ale ja się wstydzę:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

wczoraj była u nas ciocia (siostra michała) z aparatem i się wyżyłyśmy;) ale jakos z mamą nie ma ani jednego zdjęcia uświadomiłaś mi fifka.. robiłyśmy zdjęca małego, mnałego z ciocią też jest parę.. a poza tym to ciocia rzuciła się na mieszkanie:) Pokazać pokoik małego? Jeszcze nie wykończony,ale coraz przytulniejszy;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry