reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Pyscku, najważniejsze jest Twoje samopoczucie :)

Iwasku, jakby lepiej płacili, mogłabym tam wrócić. Choć ciężko jest przez co innego, te osoby w pewnej chwili odchodzą... W tej mojej pracy teraz też odchodzą, już 2 pogrzeby za mną, ale jest inaczej, jednak człowiek lepiej przywiązuje się do kogoś kogo karmi i podaje mu wszystko, rysuje z nim, ale też spać kładzie, ech, na wspomnienia mnie naszło
 
reklama
Sil- a pochwal no się jakie masz autko? :-D myśl co chcesz, ale… marze i urlopie macierzyńskim i wychowawczym :-D ciesz się, że masz możliwość być z Malutką w domu, bo czas który teraz z nią spędzasz jest jedyny w swoim rodzaju :-)
Pyscek- aaaa to szukaj, ja trzymam kciuki &&&& :-) a póki co masz rację, dobre i parę groszy jak wpadnie :-)
Slepy- kochana, oj, oj mmmuuuuaaaa :-* a skąd miałam wiedzieć, ze w Gd. mieszkasz? ;-) a gdzie Ty tam mieszkasz? ;-) Ja w Gd. bywam co jakiś czas, jak będziesz grzeczna to Cię kiedyś odwiedzę :-D kurczę w jakiej galerii masz te fotki malca swego? :-) Pokoik piękny zrobiłaś :-D
Fifka- no popatrz jak się powodzi ;-) o drugą dzidzię się stara-super :-) Noo masz szczęście, trzymaj kciuki,bo są mi potrzebne :-p
Atan- ale Amelka zabawnie się krzywi :-) już wyrabia sobie ulubione smaki :-)
Lamia- witaj :-) Co u Ciebie? :-)
Aelcia- a co Iwasek Ci zrobiła? :-p i strzelam focha :-/ do mnie nic nie napisałaś buha ha :-p a tak serio, w końcu wróciłaś!!! :-) Stęskniłam się za Tobą :-*
Fasolka- łłłłłłłłłoo matko, ale ta Twoja Łucja kochaniutka :-D ale uparciuszek :-) no i spora panienka już z niej :-)

A TERAZ PYTANIE ZA STO PUNKTÓW DO KAŻDEJ :-D PO ILE U WAS W MIASTACH, NA WSIACH, W KNIEJACH :-p SĄ MIESZKANIA (ZA m2) :-)
 
Truskawciu, aleś strzeliła pytaniem, w Krakowie to pewnie masakrycznie dużo, moja wie.. tfu, miasto podbija też ceny, coś koło 4, 4 i pól tysiaka za m kwadrat
A mój kotek to nic innego jak Peugeot 206, zwany Lwiątkiem.
 
Sil- aaa coooo :-p nie ma to jak rozruszać towarzystwo ;-) Muszę mieć rozeznanie :-)
Haaa powinnam wróżką zostać :-) jak mi napisałaś o tym tłumiku to wiedziałam, że masz kocurka :-D Chyba Lewki tak mają ;-)
Aelcia- ale u Was rozbieżność :-D ale dziękuję za info, na pewno mi się przyda :-)
 
heloł laski
Ael witaj

Hej Kwiatuszku, co tam u Ciebie? :-)


Aelcia- ale u Was rozbieżność :-D ale dziękuję za info, na pewno mi się przyda :-)

Bo są stare budynki stąd tańszy metraż i nowe budownictwa i droższy metraż. Poza tym lokalizacja też wpływa na cenę, szczególnie we Wro. Mieszkanie we wrocławiu w rynku kosztują takie malutkie, klitki, kalawerki po pół miliona złotych i więcej.
 
zniknelo mi polowe posta, wiec od poczatku...
Truskawa....u mnie kolo 3,5tys, zapraszam do Radomia, bo poki co ja wygrywam z cenami...mowa tu o nowym budownictwie, ja wlasnie szukam mieszkania pod kupno...mysle o czyms takim www.radomila.pl , co prawda jest jeszcze w budowie, ale to bede miala czas na zebranie kaski z rodzicami :-p
Pyscek...:*:* dzielna dziewczyna z ciebie!
Sil...kochana a kim jestes z zawodu, ze pracowalas tak ciezko? ja pamietam moje poczatki na oddziale psychiatrycznym...co prawda robilam tylko badania, ale to co widzialam to moje:sorry2:
ale masz racje, najpierw trzeba pocierpiec troche, zeby potem jakos zyc na poziomie:tak:
dlatego ja od pazdziernika zaczynam prace i podyplomowke, wiec w ogole masakra....ale licze na natlok zajec i mozliwosc nie myslenia o ciazy...
byleby nie trafila mi sie ciaza naturalna, bo tego chyba po moich przezyciach bym nie zniosla:-D

ja jutro jade do wwy na wizyte 17.15 cala polska trzyma kciuki, przylaczcie sie:tak: jak nie o powodzenie diagnozy, w ktore juz przestalam wierzyc, to na pewno o to, zeby ta operacja odbyla sie jak najszybciej, zeby wszyscy lekarze na chwile dali mi spokoj i zebym mogla wrocic po mojego maluszka...!
 
Truskawcia, no dokladnie, Lewki tak mają, je się albo kocha, albo się nimi nie jeździ, przy czym często jest to miłość absolutnie nieuzasadniona :-p

Milia &&&&&&&&&&&&&&&&&& wciąż i nieustannie

Kwiatuszku, co tam u Ciebie??
 
reklama
helou helou moje babeczki :-))

ja uprzejmię donosze,że jedna z Nas chce mieć harem ;-) ale pewnie się przyzna ta co o niej mówię :-)

buziaki ;-) ja dziś padam na ryjek, masażu i seksu mi się chce.. :/
 
Do góry