reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ael jakio, ze dupa u mnie gabaryty swoje ma to dla siebie w lazurowej kuchni: Ciasteczka otrębowe bez mąki z rodzynkami i kokosem tylko przerobione trochę przeze mnie(czytaj podrasowane :-))
a dla męża słodziutkie również owsiane, ale z masełkiem i większą ilością miodu

Jak ktoś lubi piec to polecam ten blog, są na prawdę pyszne przepisy, bez zbędnego cudowania

Jeśli ciasteczka to tylko owsiane,jeśli owsiane to z musem malinowym. Smacznego
biggrin.gif

Obraz 017.jpg
 
Ostatnia edycja:
Aelcia-oooo już widzę jaki z Ciebie świętoszek :-p a dałaś się poderwać :-D nawet chciałaś żebym do Ciebie przyjechała :-D mmmuuuaaaa :-*
Atanku-no, no, no nie ma to jak mieć bujne wspomnienia ;-)
Nooo to ja o sobie też lepiej mowić nie będę, bo to zakonu bym się raczej nie dostała :p
All-me- witaj w naszym klubie :-) zapraszamy do rozmowy :-)
Witam pozostałe panie :-D ja obecnie w pracy :-( <chlip>
 
no baby wy!! Ja tu kawkę sobie przyszykowałam i wyslalam męża z Niunią na spacer a o czym czytam?!! o przez was muszę teraz m zgwałcić niech tylko wróci!!
PS. Czemu w tych ekstremalnych wiadomościach nie ma nic o DREWANIAYCH wizytówkach?
 
Aelcia-oooo już widzę jaki z Ciebie świętoszek :-p a dałaś się poderwać :-D nawet chciałaś żebym do Ciebie przyjechała :-D mmmuuuaaaa :-*

Witam pozostałe panie :-D ja obecnie w pracy :-( <chlip>

No tak chce żebyś przyjechała, ale nie żeby mnie poderwać! Co by sobie nasi faceci pomyśleli :p
Ty nie chlipaj, żeś w pracy bo zawsze sprośne smsy mogę Ci powysyłać :-D


Hej!
Co słychać?

Hejka Danao, co tam kochana u Ciebie! :-)


no baby wy!! Ja tu kawkę sobie przyszykowałam i wyslalam męża z Niunią na spacer a o czym czytam?!! o przez was muszę teraz m zgwałcić niech tylko wróci!!
PS. Czemu w tych ekstremalnych wiadomościach nie ma nic o DREWANIAYCH wizytówkach?


No patrz! Niedopatrzenie Sleepy, że Faktowi nie dala znać o drewnianych wizytówkach!
A te tabu tematu to wszystko wina Atanka hihi :-D
 
reklama
Ael u mnie po staremu. @ się kończy właśnie,:-) dziś się wybiramy na 2 urodziny chrzesniaka mojego, biegam grzecznie na kurs prawa jazdy i remontujemy, remontujemy, remontujemy, az do zbrzydzenia.
 
Do góry