reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
O nie...Fasolka...ja siedze od 10 min nad Twoim postem i myślę co to jest mamlenia ... wygląda na to, że bycie blondynką zobowiązuje...niecały miesiąc temu sie farbnęłam na mocnooo jasny i już są efekty...dokładnie 13 min mi zajęło zrozumienie autora:) ale w sumie, ostatecznie liczą się efekty:p
Czy choć troszkę tłumaczy mnie zaczęty już drugi drink???:)

Atan chcesz mi powiedzieć, że Twoja córcia jeszcze fika???? o nie...ja bym już dawno strajk matki zrobiła...:)
 
Ostatnia edycja:
No wyjątkowo dziś dopiero o 23.15 zasnela bo jak ojca o 22.30 zobaczyła to się rozbudzila na całego...

Ja tez znikam spać bo giza se dzis. zrobilam. i lepetyna mnie boli...
A normalnie 19 lub 20 kąpiel kaszka i spi o 21
Dobranoc
 
Dana-jej odemnie to kawał drogi :-) chociaż z drugiej strony do każdej z Was mam w miarę równio, bo mieszkam w prawie samym środku Pl :-D Mmmm kursik prawka robisz? Super :-) Oj nie marudź o remoncie, zobacz jakie będziesz miała ładne mieszkanko :-)
Aelcia- ooojjj nie każdy musi wiedzieć co my robimy :p Nooo już poczytałam te Twoje sprośniątka :-p a co tam z Twoją Bratową? Zdiagnozowali ją już?
Kwiatuszku- nie marudź, tylko nadrabiaj :-)
Neciuszka-Ty pewnie już imprezujesz :-) więc miłej zabawy :-)
Natkusia- witaj :-) a Twój mały śpioszek przesłodki :-)
Atanku –łłłłłłllooo faktycznie Ci się bieganina zapowiada :-) a cóż za zapiekaneczkę robiłaś? :-)
Slepy- no chodzi mi o wizytówki :-D super pomysł :-) ale one się nie połamią? :-) noo i w jakim albumie? Dlaczego ja tego nie mogę znaleźć? :-(
Pyscku- nooo jakie wszystkie?! Ja to już się nie liczę? :-( tesh nic nie mam <chlip> :-(

A ja dzisiaj robiłam (tzn. próbowałam) zrobić ciacho 3bit :-p zobaczymy jak mi wyjdzie, bo… na razie wygląda jak.. no nie będę mówić co ;-) a teraz też idę spać :-)
 
Wstawać szkoda dnia! :-D


Truskawka nie bratowa ale synowa, żonka przyszła dla Wiktora. Biedna mała jest, nie mogą znaleźć co za bakteria ją gnębi, nie mogą pobrać moczu bo jak się okazało mała ma częściowo zrośnięte wargi i jest przypuszczenie, że w tej skórce się gromadziły bakterie. Teściówka jest załamana, jak temperatura dziś nie spadła to 9 dzień z gorączką. Ale mała jest uśmiechnięta i nie daje po sobie poznać, że coś jest nie tak.


Atanku jak głowa?
 
reklama
helo, helo ja juz nie spie co prawda od niedawna, ale zawsze
Musze młodego zaraz napakmić, bo mała juz załatwiona i śpi - kudrę dzisiaj nie poćwiczę bo Seba w domu i nie mam jak, chyba ze jakoś uda mi sie w sypialni

slyp: ty piekna dziewcznyo, no gdyby nie moja żona równie piekna to ormalnie bym ci się oświadczyła :-D, a mój Filipek - mogę chyba już tak o nim mówić, jak by nie było to przyszły zięć a zarazem syn jest taki cudowny buzi :-)

natkusia:Michaś śliczny, cieszę sie ze do nas wróciłas i ze już wszystko jest dobrze

neciuszka
: o ty to pewnie odsypiasz balangowiczko, oczywiście jak już kac ci minie to chce fotki zobaczyć !!!!!!!

ael:
ja uwielbiasz cukinię to podaj parę przepisów, bo doastłam 6 sztuk :angry: i oprócz lecza i smażonych w bułce tartej to nie wiem co robić, moze byc co s na zimę

ael,pyscek: gratuluje świeżo poślubionym :-D
ale pyscek czy ty nie zona fifki ?????????????

truskawcia:
ja jeszcze 3 bit nie robiła chociaz miałam par razy ochotę, ciekawe jak ci wyjdzie

kurde cos komus miałam jeszcze ale nie pamiętam

a fifka: gdzie to sie podziewasz ???

paluszek: moja chodzi spać po 20stej i spi do 2-3 i ostatnio od paru dni zjada 170 ml :szok:szok totalny, itzn. rozrabiam z wody 150 ml ale po dodaniu mleka tak gdzies wychodzi
 
Ostatnia edycja:
Do góry