reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Michalinka myślę, że bez problemów pokochałabyś drugie, trzecie i tak dalej :-) taką miłość można dzielić w nieskończoność!
czucie to ja dopiero teraz odzyskałam, więc dość długo po cc. Lekarze mówią, że to ok 3 miesięcy, u mnie troszkę dłużej. Porodu też miło nie wspominam, ale ja chce jeszcze jedno dzieciątko, następne cc pewnie będzie już planowane więc będzie mniej nerwów :) to dobrze, że nie masz już plastrów, szybciej się tak goi.. ja miałam długo bo miałam krwiaki, które mi strasznie pękały i wszystko zalewały :/ a jakw ogóle Wikunia, grzeczna jest i daje mamie troche odpocząć?
u nas w porządku, Igor rośnie jak na drożdżach :) teraz straszna maruda, bo chyba ząbki bedą wychodzić, bo ręce zjada prawie po łokcie i się strasznie przy tym denerwuje.. ale i tak jest słodziak :-)
 
reklama
michalina - ja rowniez dolaczam sie do gratulacji :) Poczatki z karmieniem tez mialam ciezkie. Zaciskalam zeby jak Mikolaja przykladalam do cyca, bo tak bolaly. Dobre efekty daje delikatne posmarowanie brodawek wlasnym mlekiem (przed i po karmieniu). Ja jeszcze czasem Bepanthenem smarowalam, ale przed karmieniem musialam go zmywac i to bylo troche meczace. Dasz rade:-) Badz dzielna :-) Trzymam za Was kciuki :tak:
 
michalina_ch gratulacje :tak: mnie po cc bolalo bardzo dlugo nie pamietam ile ale mialam wrazenie ze juz nigdy nie przestanie.Dasz rade nic sie nie martw.Zobaczysz potem bardzo szybko zapomnisz o tym bolu.Do tej pory czasem czuje bol blizny ale to chyyba przez to ze potem zrobil mi sie bliznowiec,jak na razie nie chca go ruszac mowia ze wyglada kiepsko ale przy nastepnej ewentualnej cc go usuna
 
Dzięki dziewczynki za pocieszenie!!!!!
Wikunia jest grzeczna - aniołek, na razie tylko je i śpi. A ja mogłabym się na nią patrzeć i patrzec.
Ale właśnie zmieniłam zdanie co do karmienia - nie bedzie butli, bo tak lapczywie je, ze dzis rzygalam po tym strasznie a ja sie przestraszylam jak cholera.... bedzie cyc i juz. dam rade. ja smaruje takim kremem specjalnym z lanolina, ktorego nie trzeba zmywac do karmienia.

Izka jak Igorkwi zabki ida to teraz da Wam popalic :D bedzie sie dzialo :)
 
Rany....... :-( malgoniu, tak bardzo mi przykro, że kolejny raz musisz przez to przechodzić.
Tulę Cię mocno, cieplutko... Szczęście w nieszczęściu, że Twoja lekarka miała dyżur i tak szybko zadziałała.
No nie wiem co mam Ci napisać, żadne słowa nie są tutaj odpowiednie. Wierzę, że kolejny rok, będzie dla Ciebie lepszy. odpoczywaj i zbieraj siły... Buziak!

mika, cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze, że młode szaleje i daje mamie znać o sobie. A Twój mąż.... powiem Ci, że to musi być facet o dużej wrażliwości, żeby zrobić taki prezent. Chodzi mi o to serduszko, nie o rogala :-D, który zresztą musi być bardzo fajny! Jak kiedyś uda mi się być w tej ciąży, to sobie rogala sprawię na bank.
I wytrzymasz wizytę 7 stycznia i mierzenie kości i wszystko będzie dobrze!!!!! Buziaki.

Maku cieszę się, że i u Ciebie wszystko dobrze, że maluszek dobrze się rozwija i już z krewetki przeistacza się w małego człowieka, dbaj o siebie i ciesz się każdym dniem.

Ozila! Jaki fajny brzuszek!!! :-) Nieśmiało napomknęłam kilka postów wcześniej, że w sumie chętnie bym go od Ciebie przejęła, ale tu kolejka długa po brzuszki, więc chętnie którejś odstąpię. Jak się czujesz??? Ten czas niesamowicie leci... Kiedy tu przyszłam byłaś dopiero na samym początku, a teraz niewiele do końca pozostało. Trzymaj się cieplutko.

Magda, nie martw się i nie daj zwariować. To przede wszystkim! Dziewczyny dobrze piszą, że jakby co - zawsze lepiej wyluzować, niż całymi dniami się denerwować i męczyć. W razie czego Zosi nic się nie stanie kiedy będzie piła nie Twoje mleko, na pewno wszystko się świetnie poukłada, a żeby temu pomóc, zrób sobie czasami choć z godzinkę wolnego, albo i więcej.
Bardzo mocno Cię tule i WIEM, ŻE JESTEŚ FANTASTYCZNĄ MAMĄ!!!

nanu śliczna ta Twoja córeczka! I te oczy takie stalowe, piękne. :tak:
I bardzo dobre podejście do karmienia piersią. Ja myślę bardzo podobnie. Zdrówka życzę.

mart0ocha, Stelcia tez cudowna :-)

carollina witam Cię ciepło. Fajnie, że tutaj wpadłaś, już na pewno zdążyłaś się zorientować, że dużo tutaj niesamowitych kobiet, które potrafią wesprzeć i dać nadzieję. A do tego każda potrafi zrozumieć, bo przeżyła to samo...
Ściskam Cię mocno. Nie trać nadziei.. Porób wszelkie możliwe badania i po jakimś czasie spróbujecie ponownie.
O tym oleju z wiesiołka dużo dobrego słyszałam i już tyle razy obiecywałam sobie zakup i jakoś do dziś mi nie wyszło. Jakby co, może uda się w następnym cyklu.

Agawa, bardzo mocno trzymam kciuki za Twój cykl &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, taki wspomagany na poważnie, więc szanse są ogromne!! Będzie dobrze!
I ja bym wzięła to L4 jeśli tylko możesz sobie na to pozwolić. Odpoczynek będzie wskazany, lekkie, przyjemne sprawy, a nie pałowanie się w Warszawie z jakąś małpą.

pietrucha o jak fajnie tej Twojej koleżance. Nasi znajomi, też już mają córeczkę... czekam na ten telefon i mam nadzieję, że się doczekam. Buziaki i dziękuję za pamięć!

Madziorrek, przygotowania do przyjęcia maluchów jakieś takie nijakie... Na dobrą sprawę jeszcze nie zaczęliśmy szykować pokoju, ale to głównie przez to, ze nie znamy wieku tak naprawdę. Pocieszam się, że od momentu kiedy zadzwonią, do chwili kiedy dzieciaki staną w progu, upłynie trochę czasu i wtedy już doskonale będziemy wiedzieli co i dla kogo mamy szykować :blink:
A mój naturalny cykl sobie pędzi swoim torem. Był wspomagany clo i teraz czekam na owulację. Mam nadzieję, że będzie, bo poprzedni był bezowulacyjny na bank. Dziś 19dc więc owulacja już pewnie tuż tuż... Byłby mega numer stulecia gdyby mi się nagle rodzina powiększyła o trzy osoby... :-D ale jestem otwarta i nie powiem, żebym nie chciała..... Buziak!
I tule Cię mocno i trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie, Twoje starania i szczęście!

sysiq, no to cieszę się, że nie jesteś jednak posiadaczką PCOs. To naprawdę żadna frajda, znam to z autopsji. Także cieszę się, że wyniki Twoje są dobre, choć u mnie te parametry, o których piszesz też są prawidłowe...
Grunt, że nastawienie masz takie pozytywne! Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę i upragnione II w styczniu :-D

michalina oj jak Ci fajnie z małą Wiki! Cieszę się, że jest taka grzeczna i wcale się nie dziwię, że mogłabyś na nią patrzeć godzinami. Jeszcze raz serdecznie Ci gratuluję i życzę, żebyś jak najszybciej doszła do siebie i żeby brzuch nie bolał.

ewiczku kochany! Wracaj prędko do zdrowia! Ściskam mocno i mam nadzieję, ze już lepiej się czujesz.

marcela, co u Ciebie???? Całuski.



Izka, myszka, eska, ania, karaiwina, Elka, karolina, Joaro, Neta, suana, maqa, galwaygirl, Motylkowaona, mligocka - całusy dla wszystkich

No i korzystając z chwili chcę każdej z Was życzyć tego, aby ten rok, który powitamy za kilkanaście godzin, był naprawdę dobry!
Niech się spełnią nasze marzenia choć w części. Lista staraczek niech zniknie, wszystkie ciąże przebiegają prawidłowo, porody będą lekkie i bezproblemowe, a dzieciaki nasze (Paul, Igorek i Igorek, Stelcia, Zosia, Wiki, Mati) chowają się zdrowo i radośnie.

Całuję Was wszystkie mocno! Niech 2014 będzie dla nas szczęśliwy!
 
Ostatnia edycja:
Hej Laski

Wszystkiego nalepszego w Nowym Roku samych radosci i cudownych chwil, oby ten przyszly rok byl NASZ!!!!!!!!!! buziaki

Sysiq to super ze badania wyszly dobrze, oby torbielka nie bylo juz i zebyscie mogli juz pelna para ruszyc ze starankami:tak:

Agawa &&&&& za cykl fajnie ze tak dobrze znosisz te zastrzyki, tez proponowalabym raczej relax w tym czasie niz stres;-)moze to L4 to calkiem dobry pomysl...

Madziorku kurcze szkoda ze w tym cyklu nie dacie rady z IUI, ale wlasciwie dlaczego nie zalapiecie sie na ovu????

Celta dla Ciebie Kochana tez mega &&&&& za cykl, ovulka tuz tuz wiec dzialamy dzialamy &&&&

Dziewczyny nie mam weny na pisanie wybaczcie, cos zle sie czuje moze jakies chorubsko probuje sie podpiac na imprezke sylwkowa na krzywy ryj:-(wogole to nie mam ochoty na nic dzisiaj...pozdrawiam Was serdecznie!
 
Michalinko u nas trwa ogromna walka z terrorem, maly terroryzuje wszystkich ;-). Wczoraj kupilam wreszcie kojec i go wsadzam do kojca, ale drze sie w nieboglosy... lata po calym mieszkaniu, gryzie wszystko i wszystkich... jak powiesz Allluuuuaaa to sie gadzina cieszy i daje buziala gryzac przy okazji, a ze czucia nie ma wiec jestem posiniaczona wszedzie :-D
Ale coby nie tylko narzekac ;-) maly to nasz najwiekszy skarb gdy daje swoj slodki usmiech nagle zapominam o ugryzieniach, powyrywanych wlosach i po prostu sie rozplywam :-D
mamy juz 8 zebolkow :-) i jestesmy najszczesliwsi pod sloncem :-)
 
Myszko - no to macie zabawę;))) Psotnik mały kochany:) Uściskaj go od ciotek.

Elka nie załapie się bo owu;lacja najprawdopodobniej będzie w niedziele. A ww soboty i niedziele nie robią, a w poniedziałek święto. No nic życie uczy mnie cierpliwości, z każdym miesiącem daje mi nową lekcję;)))) Zdrowiej szybko kochana;***

Celtunia- łuuuu, ale się będzie dziaaaało u Ciebie już niedługo.

Agawa L4 bez 2 zdań!!!!!!!!! Wypoczywaj i szykuj się na nowe życie pod serduchem.

Ewik- może masz rację. Ale muszę coś zrobić co by mi serduszko z tęsknoty za bobo nie dokuczało za bardzo.


Dziewczynki niech ten cholerny 2013 już sie w końcu skończy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A w nadchodzącym roku wiele radości z macierzyństwa życzę wszystkim!!!!!!!:)
 
Mysia a to terrorystyczny gryzeczek z tego waszego Paula, juz 8 zabkow to ma czyk kasac:-Dbuziaki dla Was

Madziorek acha to ja nie wiedziala, szkoda ale tak jak mowisz zycie uczy cierpliwosci...eh co innego pozostaje ale jak to sie mowi co ma wisiec nie utonie i wkoncu bedzie Wam dane:tak::****
 
reklama
Witajcie!!

madziorek ja ze staraniami jeszcze czekam,boje się...

mika wiedziałam ,że Twoje Maleństwo smacznie śpało a Ty sie denerwowałaś nie potrzebnie.....super,że już jesteś spokojna:-)

Kurcze nie mam czasu.....u mnie wciąż pełna chata:-D wspaniale...tak do 06.01...no i komputer też wciąż zajęty przez córę mojej siostry (wiecie dzisiejsze nastolatki nie mogą żyć bez komp.)...ale i tak jestem bardzo zadowolona że mam gości:-D

Chciałam złożyć Wam życzenia aby ten Nowy Rok był lepszy,życzę Wam tego z całłłłeggooooooo serca!!!!

żeby celta została mamusią małych szkrabów i żeby jej się cykl uregulował a potem 2 II:-Dżeby eseczka urodziła szczęśliwie swoje maleństwo i była bardzo szczęśłiwa tak samo
mika,ozila,maku i inne brzuchaczki!!!!!

żeby staraczki zaszły w ciąże i szczęśliwie ja donosiły a reszcie Dziewczyndużo siły do walki o marzenia

no i nasze Ziemskie Mamuśki żeby Dzieciątka Wasze zdrowo się chowały!!!!!

U mnie petardami już walą jak nie normalni skupic się nie można na pisaniu,,,,,,,,,,,,,,,,,,,buziaki dla Was

pa,pa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps.bawcie się dobrze!!
 
Do góry