reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

W tym pięknym Nowym Roku 2014 zycze Wam Kochane wszystkiego co najlepsze! Czyli spełnienia marzen. Do życzeń przyłączam sie tych w powyższych postach, lepiej tego sie nie da napisać:))

My po balu sylwestrowym, czujemy sie dobrze, lekki kacyk był!

Michalinka, ale śliczna jest Twoja Wiktoria, no cudo po prostu. Jeszcze raz gratuluje.
 
reklama
Dziewczyny, jeszcze ja choc rzadko sie odzywam! Pietrucha pieknie napisala co mi po glowie chodzilo! Zyczr Wam/nam zwyczajnie zdrowia i szczescia!

I chcialam sie jeszcze pochwalic ze wczoraj mielismy usg genetyczne i wyglada na to ze jest ok !!
W poprzedniej ciazy to wtedy dowiedzialam sie ze Piotrus bedzie chory. Przed tym badaniem nie spalam kilka nocy i mocno przezywalam ale teraz czuje ogromna ulge!

Wiki i Zosia sa cudne, wspaniale!
Za wszystkie staraczki ciagle nieustannie trzymam kciuki, wiem jak to czekanie irytuje ale wierze ze 2014 wreszcie spelniw wasze marzenia!
 
Michalinko dopuki kikut nieodpadnie lepiej nie klasc na brzusiu, bo moze urazac. Wtedy masuj w kierunku wskazowek zegara ;-)

Madziorek, takie maluszki wbrew pozorom sa silne. Zycze powrotu do zdrowka maluszkowi, ale jak on zlapal tego wirusa i gdzie:szok::no:??
 
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
Będę miała chyba 2gą pozamaciczną, tragicznie boli mnie brzuch, jadę na rozkurczowych ale na krótko pomaga. Tydzień do miesiączki i objawy podobne jak podczas ostatniej ciąży PM. Łudzę się jeszcze że to może zagnieżdżanie się zarodka, ale czy którąś z was też tak bolało? Ból krzyża przeszywający, kłucie jajnika, 3 godziny w pozycji leżącej podkulonymi kolanami. Mąż mówi idź do lekarza, ale jak iść jak człowiek ostatnio się na "specjalistach" przejechał :((( zostaje chyba tylko czekanie ;(
 
Pelcia86- ja jak roniłam to miałam przeszywający ból krzyża i podbrzusza.

Ja będąc na Twoim miejscu pognałabym do lekarza.
 
Pelcia to mnie zaniepokoilas.. ja mam dzis taki bol, godzibe zwinieta lezalam, pozniej wzielam dwa buscopany i troche przeszlo. jestem jakies 2-4 dni po owulacji. bolalo mnie straszliwie, najbardziej pod blizna po cc, mimo ze cc mialam 8 lat temu :O
watpie zeby to jakas ciaza u mnie, nie wiem skad ten bol. teraz juz lepiej.

Madziorrek mam nadzieje, ze Filipek wyjdzie z tego &&&&&&&& kurcze cala ciaze czlowiek drzy o dziecko a pozniej wcale nie lepiej...
 
reklama
A w którym byłaś tyg?Ja poroniłam raz kilka miesięcy temu, oprócz silnego krwawienia nie miałam innych objawów. Była wczesna i trudna do zdiagnozowania. Sama sobie zrobiłam bete bo oczywiście nikt mi nie zlecił, powtórzyłam i spadała...i tym sposobem doktor stwierził że to poronienie. A teraz tak myślę co mi powie, za wcześnie na diagnozę ,beta też nie wyjdzie, usg też nic nie pokaże. Jedyne co mi zleci to rozkurczowe, które już przyjmuję.
 
Do góry