reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

BUZIAKI DZIEWCZYNKI czytam Was codziennie :-)
Trzymam kciuki za wszystkie i każdą z osobna!
Ja jeszcze 13 dni do @.
Dziś ostatni podejrzewany dzień płodny, zobaczymy czy efekty przyniesie :-)
 
reklama
[video=youtube;YRX_yJSQibg]http://www.youtube.com/watch?v=YRX_yJSQibg&feature=youtu.be[/video]

wrzucam Wam obiecany filmik ;-)

Ewik no ja licze, ze to instalacja Fasolki :-)
 
Myszka ale Paul już zaradny :-)

Madzia Ty sobie nie wmawiaj takich głupot, ze jesteś niedobrą mamą czy coś!!!! doskonale wiem jak serce się kraja jak nie można karmić piersią a tak bardzo się chce.. też niejedną noc przepłakałam, tylko, że u mnie pokarm zanikał i ja walczyłam, żeby karmić cokolwiek, cały dzień zbierałam, żeby dać jedną butelkę swojego pokarmu.. później już było 1,5 dnia na jedną butelkę i ryczałam jak bóbr ehhh niestety są sytuacje, których nie da się przeskoczyć! Ważne, że Zosia jest teraz zadowolona i nie ważne czy je z piersi czy mm.. szczęśliwe dziecko to szcęśliwa mama i na odwrót, więc cieszcie się teraz sobą, przytulajcie, karmcie całujcie, bo czas tak szybko ucieka.. ja czasem jak widzę jak ktoś karmi piersią to sobie myślę jakby to było, z takim żalem, no ale cóż.. może przy kolejnym dzidzi uda mi się dłużej pokarmić, bo to takie fajne uczucie :-) buziaki dla Was!

staraczki jak tam? działać działać, bo tu chyba było sporo brzuszków do oddania i za niedługo kolejne!

brzuchatki całusy dla Was w brzuszki :*:*

i pozdrowienia dla mamuś i ich dzieciaczków ;-)
 
Myszko, ale śliczny jest Toj Paul! Taki mały spryciula.:)

Elka, przykro mi Kochana. No ale Nowy Rok sie zaczął, czyli juz niedługo!

Ewik, o moz Ty jednak zatestuj, co? Chćemy być juz ciociami... I bardzo chciałabym Ci wykrakać juz ta fasolke! &&&&

My poszliśmy na rynek na obiadek, a potem ... Zmokliśmy biegnąc do domu! Tak sie rozpadło, ze wróciłam z mokrą głową. Ale fajnie....
 
Madzia niewazny jest sposob karmienia, wazne i to czyni kobiete dobra badz zla matka sa uczucia jakie dajesz swojemu dziecku :-)
Ja rowniez pomimo ze bardzo chcialam karmic, nie moglam nic zrobic... pokarm zanikal i walka byla daremna, a maly wciaz szukal cyca nieulatwiajac mi wcale. Ty kochana z milosci do dziecka wyzbywasz sie przyjemnosci karmienia Malej, dzieci butelkowe wcale wiecej nie choruja ;-). Spojrz na mojego Szkraba, czy cos mu brakuje?? jeden raz do teraz zlapalismy katarek, a na butli maly jest odkad skonczyl 2 tygodnie.
 
Dziewczyny dziękuję za wsparcie :* Od razu mi lżej na sercu, tak się cieszę, że Was mam! Pomogłyście mi już nie raz i to wielkie szczęście, że trafiłam w to miejsce. Przepraszam,że ostatnio mnie tu niewiele, ale niedługo wszystkie się przekonają jak to jest z bobasem. Tak - brzuchy są na oddanie, więc przejmować i rodzić! Będzie dobrze, zobaczycie. Ja też wątpiłam, a proszę - Potworek właśnie smacznie sobie śpi.

Ewik
- czekam na testa!
 
reklama
Witajcie dziewczeta
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
Zaraz doczytam wszystkie zaległości ..U mnie 2 dni do okresu..ale nie testuje , wczoraj przeczytalam ze druga @ po poronieniu powinna przyjsc w terminie w jakiej sie mialo miesiaczki.. Ja zawsze mialam pod koniec miesiaca , czyli druga @ nie przyjdzie tego 8 stycznia?? Tylko pod koniec miesiaca ? Wiecie coś może na ten temat? A ja mam mdłosci, wzdęcia, wrażliwe sutki, bóle w podbrzuszu.. Krecha na brzuchu jest brązowa, nie dawno zmagałam się z opryszczką.. i ta senność.. Mam nadzieję że się udało , choć 3 stosunki z moim R bez zabezpieczenia zdziałały cuda :-) Może ten grudzień okazał się magiczny , no oby oby..
 
Do góry