reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
galwaygirl gratuluję!!!!!!!!!!!! no to się skutecznie ukryłaś:-)

anncka super,że wszystko wporządku,ciesz się ciążą Kochana nie stresuj się!!

małgonia myślę,że Twoje nastroje to hormony szaleją a leki spotęgowały tą burzę...ale dla Dzidziusia wszystko da się przeżyć.....to na szczęście tylko pierwsze tygodnie póki organizm nie przyzwyczai się do odmiennego stanu:-) buziaki!!!



Dziewczynki pozdrawiam Was baaardzo!!
 
A my z pozdrowieniami wysyłamy Wam film i do tego krótkie przesłanie: każda z Was doświadczy takiego dnia, że będzie patrzeć na swojego szkraba wariującego!!!! Obiecuję WAM!!!!!

[video=youtube;vaZFn-JhK-U]https://www.youtube.com/watch?v=vaZFn-JhK-U&feature=youtu.be[/video]
 
hej dziewczyny :-)

alez mnie tu dawno nie bylo :zawstydzona/y:, ale maly strasznie absorbujacy i odkad chodzi... tak skonczylo sie leniuchowanie ;-)
u nas juz Roczek stuknal... nawet nie wiem kiedy zlecial :-) z reszta same za niedlugo zobaczycie jak ten czas szybko leci :-)
DSC_0831[1].jpg

ale, ale wchodze i co widze tyle nowych Ciezaroweczek :-) wszystkim z calego serca gratuluje i trzymam kciuki za staraczki &&&&&&&&

jeszcze slodki buziak od naszego Roczniaczka i Wesolych Swiat Wielkiejnocy :*
pamietajcie, ze nadzieja umiera ostatnia :-)
DSC_0842[1].jpg
 

Załączniki

  • DSC_0831[1].jpg
    DSC_0831[1].jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 42
  • DSC_0842[1].jpg
    DSC_0842[1].jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 45
Alez tu cicho ostatnio... mam nadzieje, ze staraczki ostro wziely sie do roboty i dzialaja... :-D

Michalina - dziewczyny szleja, a tatus jak zwykle poszkodowany, bo sprzatac musi... haha...grunt to dobra zabawa:-D slodka Wiki :) Nasz Mikolaj to pół wanny wody potrzebuje i kladzie sie i mowi ze plywa... potem tatus tez ma scieranie podlogi...:-D

Myszka - jaki dumny roczniaczek :-D teraz to juz z gorki :)

Ja ostatnio walcze, zeby mnie chorubsko nie wzielo... cos zaczyna drapac w gardle, ale dusze w zarodku smarujac szyje co wieczor amolem :) do tego czasem ciepla herbata z lipy z cytryna i miodem... no i chyba pomaga, bo katar to taki delikatny jest, ale nie jest zle....
Tak mowie do mojego K, ze jesli wszystko bedzie dobrze po piatkowym badaniu, to zaczne sie juz cieszyc, na to on, ze tez sie boi i odlicza juz dni to tego piatku... bo tak naprawde, to oprocz Was, jednej kolezanki i siostry to nikt nie wie o naszym dzidziolku... W swieta mamy sie spotkac z moim bratem i jego rodzina i oni sie juz dowiedza, ale to bedzie juz po badaniu i mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i wszyscy bedziemy sie cieszyc...

Staraczki - lapcie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pozdrawiam i caluje :)
 
annte - termin niechcianej @ 31 marzec 2014
maga - termin niechcianej @ 14 kwiecień 2014

Moniska82 -termin niechcianej @ 15 kwiecień 2014
ewikewik - termin niechcianej @ 15-18 kwiecień 2014
Joaro - termin niechcianej @ 21 kwiecień 2014
Pietrucha - termin niechcianej @ 21 kwiecień 2014
Naala - termin niechcianej @ 05 maja 2014
Neta - termin niechcianej @ 12 maja 2014
attachment.php

POCZEKALNIA:
Sysiq - kwiecień 2014
Agaawa - kwiecień/ maj
Lisica - czerwiec/lipiec
I

Milczasia - czerwiec

@ przylazła wczoraj, w 27 dc, nie pamiętam kiedy miałam taki krótki cykl. Dobrze, że 6 maja mam wizytę u gin bo mam wrażenie, że mój organizm nie działa tak jak powinien.

MYSZKA ale ten Twój Paul cudny
:tak: pamiętam jak jechałaś rodzić :szok:
 
Myszko 100 lat Paulowi.
Carollina a co bierzesz? Kurcze, dla odmiany dziś lekarz nas uraczył wiadomością że Piotruś ma anginę ropną. No I co ja mam robić by nie zachorować...

wczoraj miałam prenatalne. Na razie wszystko książkowo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~więc staraczki łapcie fluidki. Na razie 51% że chłopięce
 
Myszko hejka super ze sie odezwalas, Synus cudowny i juz jaki dorosly, roczek powazna sprawa! buziaki dla Was

Madzia gratuluje dumna ciociu duzo zdrowia dla Malej i dla siostry:tak:

Galwaygirl
duzo zdrowia dla Piotrusia niech ta angina szybko odpusci, gratuluje udanych prenatalnych kolejny krok do sukcesu, oby tak dalej!!!!

Jeszcze trzy dni do wizyty, jak na zlosc czas sie ciagnie w nieskonczonosc zaledwie dwa tyg wiem o ciazy a odczucie mam jakby to bylo kilka miesiecy...wczoraj prawy jajnik mi dokuczal i wogole nieswojo sie czulam w sumie to przelezalam i przespalam cale popoludnie i noc dzisiaj juz lepiej tylko od czasu do czasu zakłuje podwozie oby do srody...pozdrawiam!
 
reklama
Myszko, ahoj! Niewiarygodne, że czas tak pędzi. Do dziś z nostalgią wspominam "pierwszą wyżerkę" czy śpiącego malucha razem z kociakiem między nogami męża. A dziś już roczek! Piękny chłopak, gratulacje!
Elcia kłuje - znaczy wszystko się powiększa &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ciekawe kiedy Eskę wypuszczą? Obstawiam, że do wtorku - środy wyjdzie :)
 
Do góry