reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

ohh Eska;) Jacy Wy wszyscy jesteście urodziwi:) hihi Ale Miki najpiękniejszy!!! Jewszcze raz gratuluję!!

Celta- dasz radę kochana. wiek sprzyja temu by wszystko ułożyło sie jak jak jak najlepiej. Masz tyle miłości, że wynagrodzisz dzieciaczkom wszyścisieńko z mężem i synkiem:-):-)

Suana- za badania&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
POMNIK~1.jpg
pietrucha jeszcze nie wiemy do końca ale bardzo podoba mi się taki... tylko myślałam o jasnym kolorze. my mamy dużo miejsca dookoła do zagospodarowania więc obok chcę ławeczkę i magnolię lub wierzbę płaczącą (taką miniaturkę ) nie znam się na nazwach ;) A o jakim Ty myślałaś?
 

Załączniki

  • POMNIK~1.jpg
    POMNIK~1.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 68
Witam
Celta wspaniale wiadomosci.Bedziecie wspanialymi rodzicami:-)
Eska Miki do schrupania:-)

A my po roczku.wczoraj impreza, dzisiaj poprawiny.rodzicow mialam caly tydzien i siostra te szwagrem i malym dojechaka w sobote.bylo ciasno ale super
IMG-20140413-WA0004.jpg
IMG-20140413-WA0003.jpg
 

Załączniki

  • IMG-20140413-WA0004.jpg
    IMG-20140413-WA0004.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 45
  • IMG-20140413-WA0003.jpg
    IMG-20140413-WA0003.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 45
celta jeszcze raz ogromne gratulacje,to okropne,że tak malutkie dzieciaczki muszą przeżywać jakies traumy:-( ale to dobrze ,że trafili do Was,są jeszcze bardzo malutkie więc szybko wyjdą no prostą,jeszcze z taka mamusią jak Ty:-).....
To na prawde piękne co robicie....

mika strachasz nas tutaj:wściekła/y: leż i pachnij juz nie długo przyjdzie czas na rozpakowanie...ale jeszcze trochę...:-) buziak w brzuchol...apropos mogłabyś okazać nam domek Leosia:-)
 
Celta WSPANIAŁE WIEŚĆI!!!! Czekamy na więcej informacji. Tak bardzo się cieszę!!!!! :* No i dzieciaczki maluszki. Nie będziesz się nudzić :)

Małgonia niestety mieszkamy teraz 200km od siebie, ale zawsze Zosia będzie miała się z kim bawić jak pojedziemy do rodziców. Kochana, jednego na pamiątkę musisz koniecznie zrobić i wsadzić do pudełeczka z pierwszym smoczkiem, ubrankiem etc. Bo Tym razem się uda, wiesz przecież!

Eska
no,no przystojniak! Gratuluję jeszcze raz!!!!! Tak się cieszę, że wszystko ok.
 
Eska gratulacje :-) Maly jest cudny <3
Celta nie zamartwiaj sie kochana na zapas, czy podolacie i czy dzieci beda mialy pozostalosci po "rodzicach" w psychice... sa malutkie i miloscia uda Wam sie wyprzec zle wspomnienia. Za kilka, kilkanascie lat nie beda pamietaly nic z tego co je wczesniej spotkalo. Bardzo sie ciesze Waszym szczesciem, a slonka do domku Wam wniosa tyle, ze bedziecie oczka mruzyc ;-)
Karo najlepsze zyczenia dla Emili :*
Suana ciezki tydzien Cie czeka, ale mimo wszystko staraj sie nie rozmyslac za duzo. Wiem ze tak trudno i moze wydawac sie niemozliwe... ale da sie dla dobra maluszka :* Stres niesprzyja i wiemy o tym doskonale wszystkie. Ciesz sie kazda obecna chwila, wyskocz moze na male zakupy dla malucha, a usg sie nie przejmuj :* wszystko bedzie ksiazkowo, ile maluch moze teraz wazyc?? z 1100g?? ;-)

matko wszystkim nie dam rady odpisac ;-) ale jestem z Wami sercem i dusza i trzymam kciuki za Was wszystkie :-)
 
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za wsparcie :) Naprawdę to ważne wiedzieć że ktos gdzieś rozumie, mysli, wspiera, trzyma za Ciebie kciuki a nie każe po prostu żyć dalej.

marce_la &&&&&&&&& za Twoja mamę

Pietrucha jeszcze kilka dni ... &&&&&&&&

mika.k nastraszyłaś nas, Kochana, ale dobrze że Leoś rośnie i nic się nie dzieje, &&&&&&& za USG

suana wyobrażam sobie że to jeden z trudniejszych momentów Twojego oczekiwania, myslę o Tobie i mocno trzymam kciuki za USG

eska13 Mikołaj jest cudowny!!!

rurka ściskam Cię mocno! Nas niebawem też czeka taki wybór ale jeszcze się konkretnie nie zastanawiałam, na pewno biały pomniczek a M. chce figurkę aniołka. Podoba mi się pomysł wierzby albo brzozy płaczącej ale nie wiem czy można sobie wsadzic drzewko...

Elka_82 już jutro :) &&&&&&&&&&&&&

A u mnie @ przyszła z rana. Moźe dlatego mnie M. tak wczoraj wkurzał. Kiedyś Wam napiszę więcej na ten temat, to mi powiecie czy jestem przewrażliwiona czy po prostu mam rację :p
W każdym razie @ jest planowo i bardzo proszę o moc fluidków na majówkę :)

Buziaki!
 
moniska z tym drzewkiem to ja też nie wiem... muszę z księdzem pogadać bo on jest tam decyzyjny... to chyba zależy od ukorzenienia danej roślinki i wielkości ale pewna nie jestem. Jak się nie uda to jakieś małe iglaczki posadzę :)
 
karo jak Emili urosła pięknie! buziaki od ciotki z bb!
celta nie mogę przestać myśleć o Was! Tak się cieszę! I nie zamartwiaj się trudną przeszłością dzieciaczków. Wy dacie im tyle miłości ile nie da się zliczyć i wszystkie złe wspomnienia uciekną daleko :*
 
reklama
Moniska - no to super, ze @ przyszla planowo... teraz bedziemy trzymac kciuki za staranka :)
Przesylam moc fluidkow dla Ciebie i wszystkich staraczek, lapcie i zbierajcie na zapas ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

U mnie dzisiaj dzien gospodarczy. Z racji tego, ze nie ide do pracy, a Mikolaj w przedszkkolu, musze sie zabrac za przedswiateczne sprzatanie. Moj K niestety dopiero w piatek ma zaplanowane wolne specjalnie na nasze usg, wiec nie bardzo mi pomoze, a w weekend moj brat z zona i corka ma przyjechac. Mam nadzieje, ze pogoda chociaz sie uda i nasze maluchy sie razem pobawia, bo tylko 4 miesiace roznicy miedzy nimi :) A tak mi sie nic nie chce.... :) no coz... trzeba sie zabierac...
Buziole :*:*:*:*
 
Do góry