reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Witam czy można dołączyć? :) ciążę straciłam prawdopodobnie 26.03. W 5tygodniu. Om mialam 17.02 pierwszy test zrobilam 22.03 drugi 23.03 wieczorem druga kreska była już bardziej widoczna. 25.03 beta wynosiła 931,10. 26.03 mialam dziwny skok ciśnienia a zawsze miałam niskie ciśnienie. Druga beta 27.03 wynosiła 337,40.. 28.03 zaczęło się brunatne plamienie a 29 czyli wczoraj zaczelam normalnie krwawic tylko ze troszkę skąpo..czy można to zaliczyć juz do @ czy jest to dalszy ciąg "oczyszczania" dziękuję za jakąkolwiek informacje
 
Nie jeszcze nie. Wizyte mam 13.04. Miałam wtedy iść na pierwsze usg ake cóż... Jak myślicie badania krwi jeśli chodzi o hormony itp moze przepisać lekarz rodzinny? Czy jednak trzeba iść do ginekologa po takie rzeczy. Bo płacić tylko za to żeby mi dał skierowanie a za chwilę z wynikami to tak mi się nie usmiecha...
 
Gosik witaj i bardzo współczuje. Wszystkie wiemy co przeżywasz.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam że u lekarza nie byłaś tak? Jesteś pewna że ciąże straciłas? Przecież krwawienia w ciąży się zdarzają. Jeśli faktycznie tak się stało to to obecne krwawienie to nie jest @ a oczyszczanie organizmu. Pewnie potrwa kilka dni.ja jednak na Twoim miejscu poszłabym do lekarza. Chociażby po to, aby wszystko sprawdzić
 
Tak krwawienia się zdarzają ale nie spadki bety w tym momencie ciazy. Wizyte mam 13 kwietnia dopiero i chciałabym juz pójść z jakimis wynikami i tu moje pytanie czy lekarz rodzinny da mi skierowanie na nie czy musze iść po to skierowanie aż do ginekologa. Za wizytę place 150 a w gabinecie może zrobić mi co najwyżej usg a nie mając żadnych wyników i tak nic mi konkretnego nie powie
 
Gosik93 na betę możesz iść prywatnie bez skierowania. Do 25zł w zależności od regionu zrobią od ręki. Na Twoim miejscu absolutnie nie czekałabym do 13go bo w ciagu dwóch tyg może się wiele zdarzyć. Każde krwawienie w ciąży lepiej skonsultować z lekarzem. Powtórz najlepiej betę i jesli będzie dalej spadać to tyle dobrze ,że organizm sobie radzi sam...ale znam przypadki ,że po takiej sytuacji ciąża trwała dalej i rodziły się zdrowe dzieci. Dlatego serio warto takie rzeczy sprawdzać od ręki.
 
Gosiak ja też sprawdziłabym to u lekarza, może ciąża wciąż się utrzymuje, tymbardziej, że masz skąpe krwawienie a przy poronieniu jest raczej bardziej obfite niż przy zwykłej @, idź do lekarza.

Ja na początku ciąży krwawiłam bardzo, okazało się, że to z szyjki nie z macicy.
 
Gosia idz do lekarza nie wiadomo czy się sama oczyscisz a najlepiej to na izbę do szpitala....tam ktoś Cię zbada i podejmie decyzję kochana
 
reklama
Do góry