reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Bafinka jak sie czujesz...?:)

czuje sie ogólnie ok ale nadal plamie.. nie leci dużo bo wystarczy wkładka ale czasami są tam małe skrzepy.. i martwię się bo poprzednim razem tak nie było....:( muszę zadz i umówić się na kontrolę to się trochę uspokoję:) tymczasem trzymam kciuki za twoją owu niech fasolka kiełkuje:)&&&&&&&&&&&&& czas na dobre wieści na wątku:)

kamkaz jak wizyta???? jesteś taka dzielna dasz rade:) nie wiem czy nie przeoczyłam wiesz kogo nosisz pod serduszkiem???

beti jak u ciebie??

anecka jak twoja fasolka????

agawa śliczna czapeczka żałuję ze ja nie mam takich zdolności.. bardzo bym chciała nauczyć się szyć na maszynie... miałam plan nauczyć się w ciąży no ale cóż...:(

happy powtarzałaś betę??
 
Bafinka, ja tez plamilam tylko ja nie mialam zabiegu, wszystko o zywscilo sie samoistnie. Wg mnie jesli sa skrzepy to dobry znak bo to znaczy ze sie ladnie oczyszczasz, ale tak czy siak dobrze ze chcesz sie umowic na wizyte, ja po poronieniu bylam u lekarza praktycznie co tydzien- dwa i sprawdzalismy co sie tam na dole dzieje;)

Beti39 dziekuje;) Jestem spokojniejsza, bo wiem ze leki dzialaja, owu wystepuje a to juz super wiadomosc. Moj gin jest super i ciesze sie, ze do niego trafilam. Mam testowac w terminie @ zeby ewentualnie przestac brac norprolac albo dupka, w zaleznosci co tam sie zadzieje. Oczywiscie nie robie sobie jakichs wielkich nadziei bo nawet zdrowe kobiety w cyklu maja ok 30% szans na zajscie w ciaze wiec to ze owu byla i byly starania to jeszcze nic nie znaczy, ale przynajmniej wiem, ze ten cykl nie byl stracony i ze probowalismy:) A co u ciebie slychac??:)
 
Izka witamy Kajusię na tym świecie! Serdeczne gratulacje dla rodziców. A tak w ogóle to piekne imię:)

Ewik, hehe no na wdzięczność tych naszych maluchów to chyba nie ma co liczyć. Hehe.... Ciesze sie ze to tylko język.
 
reklama
Witam się wieczorowo,ja zdecydowałam o kolejnym IUI.Cykl stymulowany puregonem dziś 14 dzień i nie jest za dobrze bo jajca kiepsko rosna :-(w sobotę miała być IUI ale przepisał kolejny puregon i kłuję sie dalej :-( w sobotę kolejne podglądanie,zobaczymy co wtedy,ja chyba zbankrutuję!!!! :baffled:
 
Do góry