reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Przedstawiam Wam Piotrusia
Przyszedłna świat o 9.15 3410g 54 cm i 10pkt. Jestem przeszczęśliwa:)
 

Załączniki

  • 1450873145867.jpg
    1450873145867.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 83
Dziękuję Wam dziewczyny. Nawet nie wiecie jaka to jest radość. Tak długo wypragniony i wyczekiwany. Dziś praktycznie całą noc nie spałam. Chyba to te wrażenia...

Z okazji świąt życzę Wam dużo radości, miłości a przede wszystkim spełnienia najskrytszych marzeń. Wszystkim starającym życzę owocnych i szczęśliwych cykli a tym, którzy wyczekują dzieciątka życzę, abyście przetrwały resztę ciąży w spokoju bez nerwów i ze szczęśliwym rozwiązaniem
 
reklama
Kamkaz mam nadzieję, że czujesz się coraz lepiej i masz już coraz więcej sił :) małego masz przy sobie?

Dziewczyny zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! Samych szczęśliwych chwil spędzonych z najbliższymi i dużo uśmiechu :)
 
Do góry