reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Lux trzeci, jak byłam na kontroli dwa miesiące po zabiegu, z kompletem badań lekarz powiedział żebym przyszła na monitoring i wtedy leciała do męża, ja mu mówię że miałam normalną owulację bo mierzę temp i wiem...badania były dobre, insulina mi spadała no ale kazał schudnąć i się śmiał że pewnie wrócę już w ciąży ;) teraz mieliśmy spore kłopoty, 3 tygodnie bezpłatne męża w domu to i diety nie pilnowałam ehh no nie wiem...może i kupię test będąc w środę w mieście
 
reklama
Lux trzeci, jak byłam na kontroli dwa miesiące po zabiegu, z kompletem badań lekarz powiedział żebym przyszła na monitoring i wtedy leciała do męża, ja mu mówię że miałam normalną owulację bo mierzę temp i wiem...badania były dobre, insulina mi spadała no ale kazał schudnąć i się śmiał że pewnie wrócę już w ciąży ;) teraz mieliśmy spore kłopoty, 3 tygodnie bezpłatne męża w domu to i diety nie pilnowałam ehh no nie wiem...może i kupię test będąc w środę w mieście
ja pierwsze trzy po zabiegu mialam bardzo nieregularne
 
Do góry