reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
trzeba tylko mieć siły...ile razy można odbudować świat który runął na głowę...ehhh najgorsze teraz wytłumaczyć córce czemu mama taka smutna :( teraz minie dwa/trzy miesiące, psycha trochę odpocznie, polecimy na kilka dni do męża i będzie ok...ehh...marzenia na 2016 expired
 
trzeba tylko mieć siły...ile razy można odbudować świat który runął na głowę...ehhh najgorsze teraz wytłumaczyć córce czemu mama taka smutna :( teraz minie dwa/trzy miesiące, psycha trochę odpocznie, polecimy na kilka dni do męża i będzie ok...ehh...marzenia na 2016 expired
wiesz to nie jest tak latwo, wiem po sobie, wiem co przeszlam, wiem jaki to bol, teraz sioe boje jak diabli, ale wierze, ze sie teraz uda i donosze ta ciaze :-) :)
 
no byłam, dał mi inne tabetki na glikemie, ja już miałam po pierwszym poronieniu wszystko sprawdzone i jedynie to ta insulina jest do bani...no i tym razem duphaston kazał brać zaraz po owu jak się będę widzieć z mężem
 
trzeba tylko mieć siły...ile razy można odbudować świat który runął na głowę...ehhh najgorsze teraz wytłumaczyć córce czemu mama taka smutna :( teraz minie dwa/trzy miesiące, psycha trochę odpocznie, polecimy na kilka dni do męża i będzie ok...ehh...marzenia na 2016 expired
Musisz znaleźć te sily...wiem co mówię bo 5 razy to przeżyłam...nie ma innego wyjścia...żyć trzeba ...uśmiechać się chociaż serce krwawi i chce krzyczeć...nikt tego nie zrozumie...nie ma dnia żebym chociaż na chwilę nie pomyślała o moich Aniolkach i nie płakała...Ale codziennie trzeba wstawać i iść do pracy i wierzyć ze będzie kiedyś dobrze....

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Musisz znaleźć te sily...wiem co mówię bo 5 razy to przeżyłam...nie ma innego wyjścia...żyć trzeba ...uśmiechać się chociaż serce krwawi i chce krzyczeć...nikt tego nie zrozumie...nie ma dnia żebym chociaż na chwilę nie pomyślała o moich Aniolkach i nie płakała...Ale codziennie trzeba wstawać i iść do pracy i wierzyć ze będzie kiedyś dobrze....

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
prawda! zyc trzeba a mi ta wiara duzo daje i wiem, ze bedzie dobrze!
 
reklama
no wiem...tu przynajmniej nie mogę wam powiedzieć a co wy wiecie jak tego nie przeszłyście bo najlepiej wiecie jak to jest :( ehhh porąbane no i tyle...no nic staje znów w kolejce po następny cud
 
Do góry