reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Siwa przykro mi, zadzwoń jutro do gina lub dziś jeżeli masz możliwość.

U mnie też nie ciekawie, na usg nic nie widać :( albo ciąża za mała albo już po wszystkim, chociaż wczoraj wieczorem robiłam test i 2 kreska bardzo widoczna. Dziś byłam na becie, wynik jest juz wykonywany w sobotę jak zgodzą się w laboratorium to powtórka i będzie wiadomo co się dzieje.
Żadnego pęcherzyka? Czy nie ma zarodka? Bo podobno dzidzie widac od bety 1000 w gore. Nie puszczam kciukow i trzymam za ładny przyrost.

Siwa moze doktor cos pomylil albo labo. Ciężko ocenić nie znając sytuacji dokładnie i wynikow.


 
ehh dzień matki :( mam doła....do tego córa wyjechała do ojca i jestem sama...dopiero wieczorem pogadam z mężem na skype napewno...

chciejka nie trać nadziei narazie...a już napewno się nie poddawaj...choć ja po dwóch poronieniach mam bardzo ambiwalentne uczucia :(
 
Dziś dzwonilam do gina, mówił żeby być dobrej myśli, coś małego (pecherzyk) było na usg ale nie to co powinno. Najgorsze jest to czekanie.

Isiorek strach po kolejnych stratach jest chyba co raz większy, wiem to po sobie :( i ja juz probowac nie będę.
 
Dziś dzwonilam do gina, mówił żeby być dobrej myśli, coś małego (pecherzyk) było na usg ale nie to co powinno. Najgorsze jest to czekanie.

Isiorek strach po kolejnych stratach jest chyba co raz większy, wiem to po sobie :( i ja juz probowac nie będę.

jest straszny strach....ale teraz po czasie widzę, że pragnienie jest jeszcze większe...zobacz ile dziewczyny tu potrafią przejść i cieszyć się maleństwem...poznaj wroga i pokaż mu facka ;)
 
Dzięki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi. Brzuch boli jak przy okresie. Tak samo z resztą jak przy poronieniu. U mnie jest ten problem ze nie mieszkam w pl tylko w De i nie mam tu możliwości iść do laboratorium i zrobić betę prywatnie. Mój lekarz ma dziś zamknięte bo Boże Ciało jest. Nie wiem jak jutro.ale chyba się dzisiaj wybiorę do kliniki na ostry dyżur. Wolałabym już żeby to lekarz albo labo coś pomylili i że nie jest to kolejne poronienie.

Chciejka mam nadzieję że chociaż u Ciebie będzie dobrze...
 
reklama
cześć dziewczyny.. nie wiem czy nie za wcześnie sie cieszyć ale chyba sie udało ... 26 dc i cień cienia na teście .. jutro biegnę na betę. a z okazji dzisiejszego święta życzę wam wszystkim aby kolejne za rok mijało juz albo z fasolkami albo dzidziusiami :)
1464272347-yhxktn.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry