reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Gatko gratuluję.

A ja się zastanawiam czy bety jutro nie zrobić. Jeżeli spada to już jutro powinna spadać bez czekania 48 h prawda?
 
reklama
Gatko gratuluję.

A ja się zastanawiam czy bety jutro nie zrobić. Jeżeli spada to już jutro powinna spadać bez czekania 48 h prawda?

Kochana jesli ma Cię to uspokic te pewnie ze zrób. Masz dalej krwawienie?

Gatko takie ciche gratulacje Ci składam. Za dwa dni pochwal sie kolejnym testem. Powinna juz ładna kreska byc :)

Mnie juz nosi. We wtorek wizyta a ja nie moge sie doczekac.


 
chciejko to prawda jeśli jest ok to przyrost będzie tylko nie da się tego procentowo obliczyć.. ale dla twojego spokoju może warto zrobić..a ty wiesz dokładnie kiedy owu miałaś?? może była później i stąd ciąża młodsza a krwawienie wiesz ze czasami sie pojawia i nic z złego nie musi oznaczać... ja ciągle mam nadzieję, bardzo mocno ci kibicuje:*
 
Kochane jesteście. Owu miałam gdzieś w granicach 1 -3 maja, bo wtedy był mąż :) chyba że później i przeżyły, wiec ciąża od owu 3 tyg. Krwawienie ustapilo jak już coś jest to tylko brąz, ale wkładka czysta. Nic nie boli, tylko zmęczenie czuję.
 
Dziewczyny właśnie wróciłam z ostrego dyżuru. Dogadalam się na ile potrafię i pani ginekolog nie widziała nic w macicy. Powiedziała że wygląda to na normalną miesiączkę. Mimo wszystko pobrala krew na betę i ma mi zadzwonić z wynikiem.

Tak więc najprawdopodobniej zaszła gdzieś pomyłka z wcześniejszą bbetą. Z dwojga złego wolę się dowiedzieć że nie byłam w ciąży niż że ją poronilam.
 
a może to było implatacyjne? nic dziwnego, że na usg nie było nic jeszcze widać...zrób betę i narazie się nie martw...póki nie ma wyroku trzeba mieć nadzieję
 
uff oby było czego gratulować .. na razie nie dziękuję :) Chciejko jeśli mogę doradzić to zrób betę nawet jeszcze 2 razy jak będziesz nadal niepewna. Nie ma chyba nic gorszego niż niepewność.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gatko tylko z ta beta też różnie bywa. Przy ostatniej ciąży rosła prawidłowo prawie do 20 tys ! A było tylko puste jajo. Zrobię w sob juz jakiś obraz sytuacji będzie, a wizyta za 10 dni.
 
reklama
wiem ze moze byc rożnie .. sama na to forum trafiłam bo betę po 6 tyg po poronieniu miałam chyba 23 i przekonana byłam ze to znów.. ale i tak sie trzymam zdania ze lepiej kopać i się doszukiwać niż zamartwiać w niepewności :) trzymam kciuki!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry