reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć[emoji6][emoji1][emoji6] na ulotce nawet wyczytałam, że można od 3 albo 5dc [emoji4] wiesz tylko co jest dziwne, że dostawałam Clo w polsce i nam się nie udawało a jak tutaj dostałam ten lek to za pierwszym razem

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
A widzisz, ja chyba nawwt ulotki nie czytałam albo tak dawno że nie pamiętam żeby tam była wzmianka o tym 3 dc ;) ale ja miałam stymulację ostatnią dawno, bo chyba hmmm w 2013 albo 2014 roku? U mnie po samej stymulacji clo też się nie udało ale za to trochę mi się dzięki clo cykle uregulowały bo pęcherzyki zaczęły same rosnąć (wcześniej w ogóle nie dojrzewały) i później miałam co cykl tylko monitoring i zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka, ale już bez clo.
Może ten niemiecki odpowiednik ma inną dawkę niż polski i dlatego jak brałaś polskie clo to się nie udało? :)
 
A widzisz, ja chyba nawwt ulotki nie czytałam albo tak dawno że nie pamiętam żeby tam była wzmianka o tym 3 dc ;) ale ja miałam stymulację ostatnią dawno, bo chyba hmmm w 2013 albo 2014 roku? U mnie po samej stymulacji clo też się nie udało ale za to trochę mi się dzięki clo cykle uregulowały bo pęcherzyki zaczęły same rosnąć (wcześniej w ogóle nie dojrzewały) i później miałam co cykl tylko monitoring i zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka, ale już bez clo.
Może ten niemiecki odpowiednik ma inną dawkę niż polski i dlatego jak brałaś polskie clo to się nie udało? :)
Całkiem możliwe z tą dawką. Po tych tabletkach to tak czułam cała owulację , że aż Mi dziwnie z tym było. Bo tak to tylko śluz i potem temperatura. A po tych lekach to i czułam z którego jajnika i jakieś delikatne pobolewanie. Także kopa mają [emoji12][emoji12][emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Całkiem możliwe z tą dawką. Po tych tabletkach to tak czułam cała owulację , że aż Mi dziwnie z tym było. Bo tak to tylko śluz i potem temperatura. A po tych lekach to i czułam z którego jajnika i jakieś delikatne pobolewanie. Także kopa mają [emoji12][emoji12][emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No to faktycznie może coś w tym jest ;) to oby stymulacja była kluczem do sukcesu :)
 
Dziewczyny ja dziś poroniłam. Wszystko ładnie się samo oczyściło. Czekam na zakończenie krwawienia i lekarka powiedziała, że możemy się starać. Dzień matki dziś :( i mimo, że mam dzieciaczki to jest mi cholernie źle.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@kate.ooo Kochana zobaczysz, że w przyszłym roku wszystkiee tutaj będziemy obchodzić szczęśliwie Dzień Matki z maleństwami. To, że masz już dzieci to wcale nie umniejsza bólu jaki teraz jest. To jest w dalszym ciągu strata i niczym się nie różni. Ale dasz radę głowa do Góry[emoji6][emoji1][emoji6][emoji1][emoji6][emoji1]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry