reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@kate.ooo Kochana zobaczysz, że w przyszłym roku wszystkiee tutaj będziemy obchodzić szczęśliwie Dzień Matki z maleństwami. To, że masz już dzieci to wcale nie umniejsza bólu jaki teraz jest. To jest w dalszym ciągu strata i niczym się nie różni. Ale dasz radę głowa do Góry[emoji6][emoji1][emoji6][emoji1][emoji6][emoji1]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Wiem [emoji4] nawet lekarka mi powiedziała, że według niej to szybko ponownie się spotkamy w dwupaku [emoji846]
Wierze, że dla każdej z nas zresztą ten 2018 będzie szczęśliwy! Tak jak napisałaś MUSI bo nie można się poddać


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie skonczylam sie oczyszczać po poronieniu w sobote wieczorem tak mi sie wydawało i do wczoraj wszystko bylo w porzadku a dzisiaj od rana znowu krwawie nie jest to obfite tylko słabe ...czy któraś z was tak mialam?

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam podobnie, miałam zabieg po zabiegu krwawiłam kilka dni później nic.. A po okm tygodniu od zabiegu znowu zaczęłam krwawić i tak około 2 tyg. To trwalo

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie z każdym dniem lepiej. Dziś skończyło się krwawienie. Bardzo dobrze mi robi to zwolnienie. Od lipcca zaczynamy działać raz jeszcze. Dziękuję
 
Dziewczyny ja dziś poroniłam. Wszystko ładnie się samo oczyściło. Czekam na zakończenie krwawienia i lekarka powiedziała, że możemy się starać. Dzień matki dziś :( i mimo, że mam dzieciaczki to jest mi cholernie źle.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro. Aniołek jeszcze wróci do Ciebie. Fatalny dzień matki :-(

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może co gin to inna opinia, nie wiem sama. Zgłupieć z tym można normalnie ;)
Ja miałam przez pewien czas często plamienie jeden-dwa dni zanim @ się rozkręciła i mi w każdym razie kazał liczyć tak jak pisałam, czyli plamienie to pierwszy dzień cyklu (oczywiście nie takie plamienie, że np. raz coś się pojawiło tylko takie skąpe, ale przez cały dzień). I w sumie pęcherzyki przy stymulacji dojrzały ładnie jak policzyłam plamienie jako 1dc więc nie było tak jakbym za wcześnie wzięła pierwszą tabletkę.
I w sumie to w cyklu w którym miałam badaną drożność jajowodów też miałam takie plamienie w pierwszych dniach cyklu a dopiero później "normalną" @, a w szpitalu i tak uznali plamienie za 1dc przy ustalaniu terminu badania (bo hsg niby powinno być wykonane w konkretnych dniach cyklu przed owulacją). Także naprawdę zgłupieć można z tym wszystkim jak widać :)
A Ty jak tam się czujesz? Widzę że już zaraz kończysz 25tc :) też Ci tak szybko leci czas jak mi? Bo ja mam wrażenie że dopiero co zaszłam w ciążę a tu już coraz bliżej końca :)

Na szczescie czuje sie dobrze[emoji5]
Czas mi leci bardzo szybko, dopiero co widzialam dwie kreski na tescie, a tu juz sie zaraz zacznie 26tydzien. Zaraz bede odliczac tygodnie i dni do porodu. Wyprawke pomalu kompletuje.
A Ty jak sie czujesz? Na kiedy masz termin? Bedzie synek o ile dobrze pamietam? Macie juz imie?

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Hejka Dziewczyny. Ja wczoraj już troszkę zamuliłam tak Mnie jakoś na spanie wzięło[emoji12][emoji12]

@aga_agi Ja też byłam na zwolnieniu lekarskim po poronieniu przez dwa tygodnie. I uwarzam tak jak Ty, że to jest dobre.

@InezkaK a jak tam mierzenie temperatury?? Byłaś już na kontroli po poronieniu??

@90_natka i @justys0702 przesyłajcie nam fluidki. A tak w ogóle jak wasze maleństwa i Wy oczywiście się miewacie??

@kate.ooo Kochana mam nadzieję, że dzisiaj troszkę lepszy dzionek[emoji11]tulę mocno[emoji1][emoji1][emoji1]

@xxEwelaxx który dzień cyklu dzisiaj??


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@xxEwelaxx właśnie a pojawił się może już w końcu ten płodny śluz??? Bo przypomniało Mi się, że Ty bedziesz teraz chyba miała 14dc??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka Dziewczyny. Ja wczoraj już troszkę zamuliłam tak Mnie jakoś na spanie wzięło[emoji12][emoji12]

@aga_agi Ja też byłam na zwolnieniu lekarskim po poronieniu przez dwa tygodnie. I uwarzam tak jak Ty, że to jest dobre.

@InezkaK a jak tam mierzenie temperatury?? Byłaś już na kontroli po poronieniu??

@90_natka i @justys0702 przesyłajcie nam fluidki. A tak w ogóle jak wasze maleństwa i Wy oczywiście się miewacie??

@kate.ooo Kochana mam nadzieję, że dzisiaj troszkę lepszy dzionek[emoji11]tulę mocno[emoji1][emoji1][emoji1]

@xxEwelaxx który dzień cyklu dzisiaj??


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej Anetka mierzę temperaturę a do gin na kontrole ide we wtorek [emoji6]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry