reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Czy 3 tyg po poronieniu samoistnym w którym wszystko odrazu się wyczyściło może test pokazywać pozytywny i dodam,że mam delikatne dolegliwośći jak na początku ciąży..Zrobiłam jeszcze test z krwi i za dwa dni powtórzę i w sumie okaże się.Dużo czytałam,że dziewczyny po poronieniu samoistnym szybko znowu byli w ciąży
 
reklama
@Ewarut ja dostalam pierwszego okresu po 6 tyg. Ale juz nastepna @ nie przyszla a okazalo sie ze jestem w ciazy i tez wlasnie sie dziwilam bo nie mialam bolu piersi dopiero w 8tc zaczely mnie bolec mialam lekkie krwawienia i jestem na luteinie :) wiec wszystko moze sie zdarzyc
Gratuluje wszystkim komu udalo sie zajsc w ciaze :) caly czas was podczytuje
Trzymam kciuki zeby wszystkim dziewczynom sie udalo ✊✊✊
Zycze milego dnia :)
 
Ewela zdrowiej szybko Kochana. Uda się, uda nawet tak nie myśl. U nas M był przeziębiony jak cholera i zobacz... Nawet w sumie przytulanek nie było za dużo bo nie było jak.
Oj drugi tydzień już na zwolnieniu się lenie. Może przez to chorobę tak mnie nachodzą takie myśli. A Ty jak się czujesz ? Umówiłaś się już do lekarza?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sie nie martw napewno Ci sie uda zajsc w ciaze :) trzymam za Ciebie kciuki [emoji110][emoji110]
Lekarz Ci mowil zeby ile tam odczekac z ciaza ?
Jeden twierdzi że koniecznie 3 mc a drugi mówi że wszystko ładnie się goi i po mc można. I kogo tu słuchać.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy 3 tyg po poronieniu samoistnym w którym wszystko odrazu się wyczyściło może test pokazywać pozytywny i dodam,że mam delikatne dolegliwośći jak na początku ciąży..Zrobiłam jeszcze test z krwi i za dwa dni powtórzę i w sumie okaże się.Dużo czytałam,że dziewczyny po poronieniu samoistnym szybko znowu byli w ciąży
Może tak być historia @InezkaK to pokazała.
Oj drugi tydzień już na zwolnieniu się lenie. Może przez to chorobę tak mnie nachodzą takie myśli. A Ty jak się czujesz ? Umówiłaś się już do lekarza?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ty weź kochana odpoczywaj, wciągaj głupie seriale i się ralaksuj, przynajmniej się mocno staraj ☺
A ja czuję się na pewno lepiej niż w zeszłym tygodniu, do lekarza jeszcze nie dzwoniłam.
 
Może tak być historia @InezkaK to pokazała.

Ty weź kochana odpoczywaj, wciągaj głupie seriale i się ralaksuj, przynajmniej się mocno staraj [emoji5]
A ja czuję się na pewno lepiej niż w zeszłym tygodniu, do lekarza jeszcze nie dzwoniłam.
Życzę wam duzo zdrówka [emoji11]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewarut przykro mi :(

Kari21 bardzo, bardzo mocno trzymam za Was kciuki! Pewnie mnie nie kojarzysz, ale ja kojarzę Cię z czerwcówek '13
 
Do góry