reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam Kobietki:biggrin2:Ach co miałam za noc,wkoncu synek spał w łózeczku,ale budził sie co 2godzinki na mleczko,a raz tak mi ulał ze musiałam go przebierac.Ale mam nadzieje ze w łózeczku bedzie mi spał.Przed chwilką moja siostra pojechała do nastepnej siostry na kawke fajnie było.Chciałam isc dzisiaj na spacerek ale wiaterek jest i nie bardzo.Siedze sobie w domku. No Bartus to sama słodycz a jak sie usmiecha i strzela te swoje minki to az do schrupania:-)
 
reklama
Melduję się ;-)

U mnie pogoda do bani a muszę jechać do promotora - a właściwie tłuc się autobusem 50 km a potem następnym autobusem przez zatłoczone miasto :dry:
ale mi się nie chce...:-( trzyma mnie nadzieja, że obronię się w maju i będę miała tą szkołę nareszcie z głowy :tak:

Zobacz załącznik 238269
 
Melduję się ;-)

U mnie pogoda do bani a muszę jechać do promotora - a właściwie tłuc się autobusem 50 km a potem następnym autobusem przez zatłoczone miasto :dry:
ale mi się nie chce...:-( trzyma mnie nadzieja, że obronię się w maju i będę miała tą szkołę nareszcie z głowy :tak:

Zobacz załącznik 238269

Myślę, że ciąża pomoże Ci w bezproblemowym przejściu przez obroną:)) Mój promotor (stary złośliwy profesor, ale tak naprawde kochany) uważał, że kobiecie w ciąży nie można nawet zadawać trudnych pytań, bo przecież nie daj boże mogłaby się zdenerwować:))
A tych podróży autobusem to nie zazdroszczę, a już w szczególności przedzierania się przez całe miasto...
 
Witam sie.Własnie przyjechalismy od lekarza i synus ma jeszcze niedojrzałe bioderka,ale ida ku lepszemu w razie czego kazał mi pieluszkowac i kłasc małego na brzuszek i nózki jak żabka.Wieczorem jak synka przeniosłam z wózka do łózeczka ładnie spał,jak obudził sie o 2ej to po mleczku juz nie chciał spac w łózeczku i zemna spał,chciał poczuc bliskosc mamuski.Pogoda bardzo wietrzna padał deszcz ze sniegem okropienstwo jak jesienią.jestem nie wyspana nic mi sie nie chce i chyba sie drzemne jak synus da.buziolki
 
Witam sie.Własnie przyjechalismy od lekarza i synus ma jeszcze niedojrzałe bioderka,ale ida ku lepszemu w razie czego kazał mi pieluszkowac i kłasc małego na brzuszek i nózki jak żabka.Wieczorem jak synka przeniosłam z wózka do łózeczka ładnie spał,jak obudził sie o 2ej to po mleczku juz nie chciał spac w łózeczku i zemna spał,chciał poczuc bliskosc mamuski.Pogoda bardzo wietrzna padał deszcz ze sniegem okropienstwo jak jesienią.jestem nie wyspana nic mi sie nie chce i chyba sie drzemne jak synus da.buziolki

No jak masz wyspana skoro masz maluszka koło siebie:))?? Ale to chyba takie w miarę słodkie niewyspanie??
 
No jak masz wyspana skoro masz maluszka koło siebie:))?? Ale to chyba takie w miarę słodkie niewyspanie??

Byłam nie wyspana,ale z takim słodziakiem spac jest super.Słodko wyglada po spaniu oczywiscie jak nie płacze:-)

3-Dobrej-nocy-6135.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam, nie wiem czy dobrze trafiłam, ale dziś dowiedziałam się,że bratowa męża ma problemy ze staraniem sie o malca. Jajo płodowe nie dojrzewa- chyba??? No i mam pytanie czy któraś z Was borykał się z takim problemem? Sorki,że nie przeczytałam wszystkich postów, ale mam 2 dzieci (6 lat i roczek) no i karmię jeszcze Zuzankę piersią no a po drodze Anastazja domaga się zabaw i nie dałabym rady ogarnąć całości
 
reklama
Podbijam wąteczek ;-)

Madzia, jak Bartuś??
Zajec, lolitka, wikulaa co tam u Was??

Marzenixx
może i Ty się pojawisz??
 
Ostatnia edycja:
Do góry