reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie o dziecko, czynnik męski

Dołączył(a)
24 Marzec 2024
Postów
13
Cześć dziewczyny.

Już od jakiegoś czasu z narzeczonym staramy się o dziecko, badania nasienia wyszły średnio jednak specjalista Androlog zalecił TENfertil ON. Oczywiście dbamy bardzo o zdrową dietę, akurat z aktywnością fizyczną nie było problemu, postawiliśmy mocno na pożywne produkty typu orzechy/nasiona/sok pomidorowy/duże ilości wody. Jednak co jeszcze można polecić, żeby jak najbardziej zwiększyć ilość i jakość plemników. Ja z owulacją nie mam problemu, właśnie wczoraj próbowaliśmy typowo w dzień owulacji, już dzień wcześniej mocno bolały jajniki, jak i wczoraj. Jakie produkty polecacie, jakie witaminy dodatkowo dołączyć.

Bardzo Wam dziękuje.
ściska, staraczka ❤️
 
reklama
Na pewno wyjąć komórkę z kieszeni spodni, zrezygnować z obcisłego wdzianka ( spodnie, bielizna), zrezygnować z sauny i komputera ma kolanach czy brzuchu. Chodzi o promieniowanie i o to, by nie przegrzewać moszny. Aktywnością fizyczną też nie. Mój m miał zakaz jazdy na rowerze. Do tego suplementy. U nas capivit A+E, salfazin, Wit c 1000, fertilman, zioła o. Sorki itp. Dieta też. Zwłaszcza świeże soki.
 
Do góry