reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
hej :-)

zastrzyk oki nic nie bolało samo wkłucie - troche pozniej - ciekawe czy to podziała ;/


na pewno podziała:tak: ale czy u Ciebie ginek na 100% stwierdził, że pęcholki nie pękają, pewnie nie tylko zapobiegawczo dał zastrzyk bo mój też taką technikę stosował i jak słyszę to moja kumpela teraz do ginka do wawy jeździ i taki sam schemat :tak:

będzie dobrze Tośka trzymamy &&&&&&&&& za fasolkę a kiedy teraz idziesz na podgląd ??
 
na pewno podziała:tak: ale czy u Ciebie ginek na 100% stwierdził, że pęcholki nie pękają, pewnie nie tylko zapobiegawczo dał zastrzyk bo mój też taką technikę stosował i jak słyszę to moja kumpela teraz do ginka do wawy jeździ i taki sam schemat :tak:

będzie dobrze Tośka trzymamy &&&&&&&&& za fasolkę a kiedy teraz idziesz na podgląd ??

dostałam tak zapobiegawczo zastrzyk :) w sobotę ide na usg nie wiem czy cos konkretnego zobaczy ale jak wszystko bedzie oki to pewnie dostane skierowanie na bete i progesteron zeby nie czekac w nieskonczonosc ;/
 
dostałam tak zapobiegawczo zastrzyk :) w sobotę ide na usg nie wiem czy cos konkretnego zobaczy ale jak wszystko bedzie oki to pewnie dostane skierowanie na bete i progesteron zeby nie czekac w nieskonczonosc ;/

z tego co się orientuję to powinien zobaczyć płyn w zatoce Douglasa co świadczy o przebytej owulacji:tak:, tylko on się utrzymuje przez jakiś czas nie pamiętam dokładnie ile, no ale lekarz na pewno wie;-), poza tym z tego co wiem to po tych zastrzykach jeśli za wcześnie zrobisz test to wychodzi pozytywny bo te zastrzyki mają jakąś pochodną ludzkiej gonadotropiny :baffled:albo coś w tym stylu :tak:

i tak &&&&& mocno zaciśnięte;-)


Myszka wstawaj Ty nygusku :-D
 
z tego co się orientuję to powinien zobaczyć płyn w zatoce Douglasa co świadczy o przebytej owulacji:tak:, tylko on się utrzymuje przez jakiś czas nie pamiętam dokładnie ile, no ale lekarz na pewno wie;-), poza tym z tego co wiem to po tych zastrzykach jeśli za wcześnie zrobisz test to wychodzi pozytywny bo te zastrzyki mają jakąś pochodną ludzkiej gonadotropiny :baffled:albo coś w tym stylu :tak:

i tak &&&&& mocno zaciśnięte;-)


Myszka wstawaj Ty nygusku :-D

tak one są robione na bazie hormonu gandropiny kosmówkowej czy jakos tak to sie pisze ;-) no zobaczymy w sobote co i jak:zawstydzona/y: może kiedyś spełni sie to moje małe marzenie ....
 
mam nadzieje ze ta droga nie bedzie zbyt długa i wyboista ...

a ty kiedy masz wizyte ??


wrrrrrrrr :wściekła/y: dopiero w czwartek ... to cała wieczność :zawstydzona/y:

a dziś idę do dentysty i się zastanawiam jak to będzie :sorry2: chyba nie chcę znieczulenia co by dziecku nie zaszkodzić ale nie wiem czy da się coś zrobić z tym zębem czy będzie do wyrwania a z kolei nie wiem czy w ciąży zęby wyrywają i jeszcze biorę te zastrzyki na rozrzedzenie krwi i w ogóle 100 pytań do :-(
 
wrrrrrrrr :wściekła/y: dopiero w czwartek ... to cała wieczność :zawstydzona/y:

a dziś idę do dentysty i się zastanawiam jak to będzie :sorry2: chyba nie chcę znieczulenia co by dziecku nie zaszkodzić ale nie wiem czy da się coś zrobić z tym zębem czy będzie do wyrwania a z kolei nie wiem czy w ciąży zęby wyrywają i jeszcze biorę te zastrzyki na rozrzedzenie krwi i w ogóle 100 pytań do :-(

dentysta sadysta napewno ci wszystko powie - nie martw się :-)
 
reklama
dentysta sadysta napewno ci wszystko powie - nie martw się :-)

ja tam nikomu nie wierzę :zawstydzona/y: boję się tylko o zdrowie mojego Okruszka :zawstydzona/y: ale może nie będzie aż tak źle ;-)

ja się żegnam na jakiś czas bo muszę jechać do mamy się wykąpać bo u nas od wczoraj nie ma ciepłej wody a ja zwykłam codziennie myć włoski i już wczoraj sobie dopuściłam a dziś to już katastrofa :-D


Buziaki do później po dentyście - sadyście ;-)
 
Do góry