reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Dziewczynki mam do was prosbe . drugi cykl pije ziola nr1 no i juz za pare dni skoncze a jak skoncze to chce zaczac pic mieszanke nr3 mam wszystkie ziola tyle ze nie mam receptury bo tam chyba niektore ziola sa po 20gr a ja mam wszystkie po 40 gr wiec jezeli ktoras ma ten przepis to czy mogla by mi przeslac na priv
z gory dziekuje i trzymam za was kciuki!!!!
 
wcale nie pokazuje mi się teraz że piszecie nawet mimo odświeżania strony- denerwująco działa na mnie to bb dzisiaj to wszystko przez tą awarię
zabka i co tam wynalazłaś ze swojej paczuszki?
 
Witam was dziewczynki!

Znów wpadłam stęskniona po paru dniach nieobecności. Jestem zalatana i przemęczona i marzę o świętym spokoju.
Wczoraj byłam u gina, 20 dc, wizyta kontrolna czy pękł pęcherzyk, gin robi usg i widzę że coś jest inaczej niż zwykle na monitorze usg, pytam od razu czy coś jest nie tak a on do mnie że pęcherzyk pękł bo jest płyn w zatoce i mam coś grube chyba endo i coś tam jeszcze i ze prawdopodobne że to ciąża. Mało co z tego fotela nie spadłam.
Szybko ochłonełam bo wkońcu powiedział że może więc postanowiłam się cieszyć dopiero po teście który kazał zrobić 4 maja.
Muszę nadrobić zaległości i poczytać co tam u was.
 
Witam was dziewczynki!

Znów wpadłam stęskniona po paru dniach nieobecności. Jestem zalatana i przemęczona i marzę o świętym spokoju.
Wczoraj byłam u gina, 20 dc, wizyta kontrolna czy pękł pęcherzyk, gin robi usg i widzę że coś jest inaczej niż zwykle na monitorze usg, pytam od razu czy coś jest nie tak a on do mnie że pęcherzyk pękł bo jest płyn w zatoce i mam coś grube chyba endo i coś tam jeszcze i ze prawdopodobne że to ciąża. Mało co z tego fotela nie spadłam.
Szybko ochłonełam bo wkońcu powiedział że może więc postanowiłam się cieszyć dopiero po teście który kazał zrobić 4 maja.
Muszę nadrobić zaległości i poczytać co tam u was.
Super! Trzymam kciuki!!!
 
To ja tez pochwale sie naszym futrzakiem
xfca39.jpg

Kotow bardzo zazdroszcze! Uwielbiam, ale niestety mam alergie i nie moge w domu trzymac...:-(

słodziutka!!!! uwielbiam wszystkie duże psy. małe też, ale one najczęściej są złośliwe ;-P

:szok:
Dziewczyny teściowa zaprosiła mnie na wypad do fryzjera :-D i do kosmetyczki - ona stawia

Czuje w tym spisek jakiś - ciekaweee :laugh2::elvis: może chce mnie napuścić na wspaniałą szwagierkę

oooooo... korzystaj. a jak to jakiś podstęp to faktycznie może weź jakiś gaz albo coś- BAZUKEEEEEE :p

MUSZE SIE WAM POCHWALIC CORCIA DOSTAŁA SIE DO KLASY Z ZAAWANSOWANYM ANGLIKIEM :) !!!!! :-):-):-) ale sie ciesze

szczerze gratuluję :-) ja jestem rocznik już z gimnazjum i sama po sobie wiem jakie to emocje.

fajoskie ja mam tylko psa na podworku przy budzie to jakby owczarek ale ma oklapniete uszy wiec to napewno nie orginal owczarek a tak poza tym to mam rybki w 112 l akwarium i mala ma zolwika :-D

no nasz to jest original- nawet wozimy go na reprodukcję, bo jest śliczny. ale nie dlatego go kupiliśmy- po prostu wzięłam z miotu najbardziej upartego psa, który został uznany za zły materiał do szkolenia- takie wyzwanie. i udało mi się i udowodniłam wszystkim, że ja wyszkolę każdego psa, a nie tylko po testach, które ukazują czy będzie podatny na szkolenie :-)

my też mieliśmy rybki w takim akwarium, ale niestety po świętach spadł nam karnisz i rąbnął w szybę i się zbiło :-( a rybki się rozpłynęły po pokoju- nie było nas w domu więc się nie dało uratować. żółwika też mamy (wodnego)- w takiej zielonej piaskownicy ma wodę i na środku kamienną wysepkę, a mamy go w salonie. przy okazji powrzucam wam zdjęcia całej mojej futrzako- żółwiej ferajny ;-)

Nie zdałam.i w dupie to już mam:angry:
Tak się trzęsłam,że brzuch momentalnie zaczął boleć i nie poszło.nerwy, nerwy, nerwy.nie ma co gadać.brzuszek nadal boli.muszę znaleźć swoje "czi":-D

zlej to- przyjdzie czas że będziesz miała ochotę iść na egzamin, to pójdziesz bez presji i na pewno zdasz :-)


słodziak. co za rasa?
 
bede trzymac kciukaski napewno a wy trzymajcie za mnie w tym tygodniu :tak:

dziękuję :tak: i trzymam mocno ;-)

trzymam słonko bardzo mocno &&&&&&& za Twoją owu:tak:

dziękuję :tak:

dość średnio i temperature mam znowu :-( wpadlam tylko na chwile do was i zmykam spac
bez L4 aie nie obejdzie chyba

:-( wracaj szybciutko do zdrówka :-)

BUTY PLATFORMY SATYNOWE Z KOKARDĄ BLUE r. 36 (998771822) - Aukcje internetowe Allegro
Niebieskie sandaly buty retro platforma 35 #10565 (1011288818) - Aukcje internetowe Allegro
Dziewczyny chcę sobie kupic buty na spotkanie klasowe oto mój wybór tylko nie wiem czy wziąść sandały czy czułenka, bo to za tydz i może byc na sandały za zimno Co myślicie???

platformy :tak: piękne :tak:

MUSZE SIE WAM POCHWALIC CORCIA DOSTAŁA SIE DO KLASY Z ZAAWANSOWANYM ANGLIKIEM :) !!!!! :-):-):-) ale sie ciesze

super :-D




Zwierzaczki śliczne macie :tak:



Ja dziś pierwszy teścik owu zaliczyłam. Negatywny. Zobaczymy co dalej :-D
 
reklama
czesc dziewczyny pozdrawiam was serdecznie ,dopiero co was skonczylam nadrabiac,allleeee piszecie,ja juz 2 dzien dni plodnych ,ale prawde mowiac cos mnie kuje po bokach jajniki raz 1 raz drogi mnie pobolewaja,nie wiem co to znaczy???
moze oba produkuja jajeczko i beda blizniaki :-D
hej :)
a testowałaś czy sie wstrzymujesz
dzis testowalam a termin@ jutro albo w piatek wiec jeszcze poczekam
erba mądrą masz córkę życzę drugiego dzidziusia tak mądrego:-)
żabka pojutrze prześlę dobrze:-)
ok niema problemu
trzymam kciuki&&&&&&&&&&& :*


ło matko:szok:
Tosia weź sobie jaką jakąś broń, gaz czy cuś ze sobą dla bezpieczeństwa i wrazie czego pryskaj i uciekaj:-D:-D:-D to podejrzane.fryzjer, kosmetyczka????:-D może ona się Ciebie zaczęła bać?:tak: a tak na poważnie to myślę że zauważyła jaki ma skarb pod nosem i że niepotrzebnie tak naskakuje tej drugiej bo to o Ciebie powinna dbać kochana:tak:


i znowu masz Maluszka u siebie? dobra z Ciebie ciocia słońce:tak:



serdeczne gratulacje dla córci i mamuni:-)


nic nie mówie.zupełnie nic.opisujesz moje objawy.ale ja nic nie mówię, milczę jak zaklęta:-D to samo kłucie, rwanie.ja wiem, to może być zbieg okoliczniści ale mam nadzieję,że jednak nie.trzymam kciuki Zabciu&&&&&&&&&&&&&


Nie zdałam.i w dupie to już mam:angry:
Tak się trzęsłam,że brzuch momentalnie zaczął boleć i nie poszło.nerwy, nerwy, nerwy.nie ma co gadać.brzuszek nadal boli.muszę znaleźć swoje "czi":-D
oj kochana robisz mi coraz wieksza nadzieje :-D a egzaminem sie nieprzejmoj ster niejest ci wskazany
Palissa spoko:-) dzis cos wogole sie dzieje z bb
tak po poludniu prze pol godziny wogole niemozna bylo wejsc na forum a potem postow wkleic
Dziewczynki mam do was prosbe . drugi cykl pije ziola nr1 no i juz za pare dni skoncze a jak skoncze to chce zaczac pic mieszanke nr3 mam wszystkie ziola tyle ze nie mam receptury bo tam chyba niektore ziola sa po 20gr a ja mam wszystkie po 40 gr wiec jezeli ktoras ma ten przepis to czy mogla by mi przeslac na priv
z gory dziekuje i trzymam za was kciuki!!!!
na ziolopijkach jest przepis
Witam was dziewczynki!

Znów wpadłam stęskniona po paru dniach nieobecności. Jestem zalatana i przemęczona i marzę o świętym spokoju.
Wczoraj byłam u gina, 20 dc, wizyta kontrolna czy pękł pęcherzyk, gin robi usg i widzę że coś jest inaczej niż zwykle na monitorze usg, pytam od razu czy coś jest nie tak a on do mnie że pęcherzyk pękł bo jest płyn w zatoce i mam coś grube chyba endo i coś tam jeszcze i ze prawdopodobne że to ciąża. Mało co z tego fotela nie spadłam.
Szybko ochłonełam bo wkońcu powiedział że może więc postanowiłam się cieszyć dopiero po teście który kazał zrobić 4 maja.
Muszę nadrobić zaległości i poczytać co tam u was.
o korka dobry ten twoj gin ze tak szybko podejrzewa ciaze to ja trzymam kciuki za testa ale tobie pewnie lepiej bedzie zrobic bete a nie czekan na testa
 
Do góry